Косметика Мінус-417 (Minus-417)

Косметика Мінус-417

Ізраїльська косметика завжди заслуговує на увагу. Новий бренд Minus-417 – це нова інноваційна формула здоров’я і молодості шкіри. Давайте познайомимося ближче з новою продукцією.

Косметика з глибин моря Minus-417

Компанія Minus-417 – це один з виробників професійної лікувальної косметики на світовому ринку косметичних засобів. Компанія виробляє широку гаму високоякісних косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя та тілом. Вся продукція проходить перевірку на якість у власних лабораторіях Minus-417.

Всі косметичні засоби розроблені фахівцями компанії Minus-417 з урахуванням останніх новинок на ринку. Новітня концепція заснована на оптимальному балансі між різноманітними компонентами лікувальних препаратів, їх косметичним ефектом і кількістю. Унікальні формули, розроблені в лабораторіях Minus-417, допомагають позбавленню від різних проблем шкіри. Унікальним досягненням лабораторії є створення формули Mineral Complex, яка входить у всі засоби «Мінус -417». Правильно підібрані дози понад 40 мінералів Мертвого моря в поєднанні з активними компонентами і вітамінами призводять до ідеально збалансованого режиму шкіри.
Косметичні засоби Minus-417 зберігають природну вологість шкіри, оптимально очищають шкіру, знімають почервоніння, запобігають утворенню зморшок, покращують текстуру шкіри тіла, волосся і шкіри голови.

Серія косметики Minus-417

Косметика Minus-417 має кілька ліній – чоловіча лінія, жіноча косметика, догляд за шкірою, SPA & лінія по догляду за тілом.
Чоловіча лінія The Men Line-це очищуючий гель для гоління і зволожуючий крем після гоління, шампунь. На ринок вийшла новинка – чоловічий парфум на воді Мертвого моря.
Жіноча косметика 417 Whiterning Facial Line. Косметологами розроблена спеціальна терапевтична лінія для освітлення шкіри і пігментації. Також тут є косметика для догляду за шкірою обличчя. Креми, що містяться в цій колекції надають шкірі пружність, даруючи їй зволоження і запобігають старінню шкіри.
Догляд за тілом Spa&Body CareLine – це лінія косметичних засобів, які роблять шкіру здоровою і гладкою, збагачуючи шкіру вологою, очищаючи і освіжаючи її.
Лінія догляду за шкірою представлена трьома серіями. Anti-Aging-сироватки для обличчя, зволожуючі креми і маски. Ці засоби затримують процеси старіння шкіри, підвищують пружність і еластичність. Серія Facial Basic Line – це засоби для очищення, зволоження і живлення шкіри. Покращують структуру шкіри, перетворюють її в ніжну і м’яку. Серія Ageless Line – це засоби для нормальної та сухої шкіри, представлена засобами у вигляді грязьової маски і капсул для внутрішнього застосування. Вся продукція клінічно перевірена і має сертифікати.

Краса від Minus-417

Елітна косметика Minus-417 виробляється в найнижчому місці на землі, розташованого на -417 метрів нижче рівня моря. Продукти компанії можна знайти в парфумерних магазинах, салонах краси, ексклюзивних аптеках по всьому світу, включаючи Росію, Україну, Італію, Францію, Норвегію.
Будьте здорові і красиві! Для Вас стараються фахівці з Ізраїлю, втілюючи еліксири краси в косметиці Minus-417!

Залишити коментар