Косметика OPI (Опі)

Косметика OPI

Ми вже знаємо про багатьох косметичних фірм і їх засоби по догляду за шкірою тіла, рук, ніг, обличчя, по догляду за волоссям або ж декоративної косметики. Але вже точно всім відома косметика бренду OPI, як мінімум, своїми лаками для нігтів. Що ж, ми хочемо познайомити вас з цією фірмою трохи ближче.

Високоякісна косметика для рук і ніг

Косметична компанія OPI – це американська фірма, яка заслужила на ринку косметології свою особливу увагу тим, що має відмінні лінії засобів по догляду за шкірою рук і ніг.
Саме, завдяки їм, досить вузькою, спеціалізації, вона стала на стільки популярна серед багатьох актрис та співачок. Не дивлячись на це, фахівці стверджують, що сегмент компанії на ринку займає лише 50%.
OPI – це фірма, яка виробляє різні засоби для манікюру та педікюру високої якості. Лише тільки одних лаків для нігтів у фірми більше 200 видів. Що ж, не погано. Правда? Більш того, їх лаки включають в себе сучасні засоби, які вже знайшли своїх прихильниць, а саме shellac і acril. Завдяки засобам OPI ніжна шкіра рук ставає зволоженою, гладкою і доглянутою.
Всі компоненти, які входять до складу косметики є гіпоалергенними, що і є головною перевагою компанії. Також, фахівцями OPI була розроблена ціла серія косметичних засобів по СПА-догляду, які дозволяють зробити чудовий манікюр не виходячи з дому. Більш того, вагома частина продукції бренду містить у своєму складі глину, завдяки якій, косметичні засоби стають ще й лікувальними.

Про продукцію

В продукцію компанії OPI входять креми та маски для рук і ніг, живильні і зволожуючі емульсії, гелі для парових ванночок, різні сироватки, а також засоби, які розм’якшують кутикулу. Бренд випустив окрему серію дизайнерських лаків для нігтів під назвою OPI DS. Завдяки своїй консистенція, лак наноситься легко і без особливих зусиль на ваші нігтики, при цьому, абсолютно не залишаючи ніяких розлучень. Більш того, одного шару на нігтях цілком достатньо, що б надати їм глибокого насиченого кольору. Висихають лаки OPI DS досить швидко, а тримаються на нігтях приблизно 4-6 днів. За відгуками дівчат можна зробити висновок, що у цих лаків є лише один недолік, а саме їх ціна. Оскільки це дизайнерська серія, то їх вартість дещо дорожче звичайних лаків від OPI. Але, тим не менше, всі панночки відзначають, що така ціна абсолютно виправдана.
Також, серед косметичних засобів від бренду OPI варто виділити OpiSoak – очищаюча формула і омолоджуюча сироватка з виноградними кісточками. Ці засоби дбайливо доглядають за вашою шкірою рук і ніг.
OPI – це саме те, що потрібно вашим ручкам і ніжкам. Це дбайлива турбота в поєднання з природною красою. OPI – це ваш щоденний догляд за найбільш чутливими частинами тіла, після вашого обличчя. Відкрийте для себе світ OPI.

засоби для рук і ніг, косметика OPI, косметичні засоби OPI, лаки OPI, лаки OPI DS

Залишити коментар