Косметика Oxygen Botanicals. Відгуки і ціни

Косметика Oxygen Botanicals

Напевно, вам відомо, що кисень – це безбарвний, позбавлений смаку і без запаху газ. Одне дерево може виробити близько 118 кг кисню на рік. А це означає, що всього лише два дорослих дерева можуть забезпечити киснем сім’ю з чотирьох осіб. Але кисень можна одержувати різними способами, в тому числі і завдяки косметичним засобам.

Що таке киснева косметика? Сьогодні можна побачити безліч косметичних брендів, які позиціонують себе, як кисневу косметику. Але не багато хто з них заслуговує шанобливої уваги. Багато запитають: «Як можна помістити кисневий газ в звичайній баночці крему?» Ми вам відповімо: що б помісти його туди, для початку потрібно розчинити його в рідкому середовищі, після чого оточити щільною ліпідною оболонкою. Так формуються ліпосоми, які вільно проникають у шкіру і збагачувати її киснем.
Oxygen Botanicals – це професійна косметика на основі кисню. Ось уже понад 25 років вона розробляється і випускається лабораторією Cosmetic Manufactures Inc в Канаді. Сьогодні косметичні засоби цієї фірми, безперечно, лідирую на ринку засобів по догляду за шкірою тіла, обличчя, волоссям та багато іншого. У чому великий плюс Oxygen Botanicals, так це в тому, що завдяки кисню, шкіра не втрачає свого здорового блиску і еластичності. Більш того, кисень сприяє активізації процесів метаболізму, стимулює ділення клітин, а також сприяє обмінним процесам, переміщенню білків, креамідів, амінокислот і сфінголіпідів в організмі. Вся лінія косметичних засобів Oxygen Botanicals розроблена висококваліфікованими фахівцями. Завдяки їм, вся косметика цього бренду повністю зберігає корисні якості тої чи іншої рослини.
Що ж входить до складу Oxygen Botanicals? Перш за все, це вітаміни A, D, E, K, F, H, C, K, PP і вітаміни групи B, натуральні екстракти морських водоростей, рослинні олії, мінерали й різні лікувальні трави. І чим не відмінний подарунок не тільки вашій шкірі, але і вашому організму?

Що ж говорять про косметику ті, хто нею користувався? А говорять вони те, що це просто відмінний симбіоз краси і здоров’я, чудового самопочуття та настрою. Коштує ця косметика дуже не дешево. У Росії ця ціна від 500 до 3000 рублів, а в Україні – від 100 до 700 грн. Що б замовити косметичні засоби Oxygen Botanicals потрібно заглянути по посиланнях stylesalon.com.ua, myhealth.com.ua, profelit.ru, http://klubkrasoti.ru і вибрати саме те, що вам потрібно.
Будьте гарні та здорові разом з косметикою Oxygen Botanicals.

Залишити коментар