Косметика Paul & Joe. Відгуки та ціни

косметика Paul&Joe (Паул і Джо)

Яка у вас асоціація при слові «дівчина»? Красиве доглянуте обличчя, чиста шкіра, чудове плаття і бездоганні туфлі. Що ж, ця істота «дівчина», по істині, приголомшлива. І кожна дівчина – особлива. Особливе все: від кольору очей до манікюру пальчиків ніг. Але бути дівчиною – величезна робота. Кому як не нам це знати. Правда? І що б виглядати красиво кожен день, ми довіряємо своє обличчя і тіло різним косметичним засобам.

Трохи історії

Вашій увазі представляється французкая косметика Paul&Joe (Паул і Джо). Сама компанія була створена Софі Албу, яка вже з 17 років активно захоплювалася модою. Спочатку, вона працювала разом зі своєю мамою, яка майстерно шила модні сорочки для чоловіків. Саме мама вплинула на естетичний смак Софії. Пізніше дівчина закінчила престижний інститут моди Institut Francaisdela Mod, який багато в чому допоміг дівчині в житті. А вже в 1995 році Софі Албу представила свою власну лінію чоловічого одягу. Компанія носила імена її синів, а саме Паула і Джо. Звідси і Paul & Joe. А в 2001 році, 11 років тому, Албу запустила у виробництво власну лінію косметичних засобів. Першим магазином, в якому продавалася ця косметика став магазин Takashimaya в Токіо. Пізніше, на вітринах з’явилися і духи.

Сьогодні бренд Paul&Joe можна знатний у всьому світі. Його люблять, його вихваляють, ним захоплюються. Софі Албу дуже стежить за дизайном своєї косметики. І ось, спільно з компанією Urban Outfitters створили помаду у формі котячої мордочки. Фотографіями цієї помади, в прямому сенсі слова, кишить весь Інтернет. Така помада була представлена ​​в 2011 році обмеженою серією. Але тому, кому вдалося роздобути милий косметичний засіб, захопленню немає меж. Дівчата зазначають, що помада лягає відмінно, рівно і без всяких грудочок.
Що ж ще входить в косметичну лінію Paul&Joe. А входить туди багато: це і розсипчаста пудра, і різні олівці з підводками, і тіні, а також блиски, лаки, туш, рум’яна і косметичні аксесуари. Відгуки дівчат про продукцію – на п’ять з плюсом. Правда, іноді є скарги на непрактичність дизайну. Що ж, головне вміст, а не зовнішня оболонка.

За що платимо?

Відносно цінової політики косметичних засобів бренду Paul&Joe, то тут вона ближче до класу люкс. Середня ціна продукції – 350 гривень. Але якість понад усе. Косметику Софі Албу можна придбати на сайті ru.strawberrynet.com з доставкою по всьому світу.
Як сказав Ів Сен Лоран: «Любов – найкраща косметика. Але косметику купити легше. »

Залишити коментар