Косметика Paul&Joe

Косметика Paul&Joe

Напевно, кожен з нас, купуючи щось в магазині, не раз подумав: «А скільки ж брендів або торгових марок є всього на світі?» Питання складне, але відповідь очевидний – багато. Деякі з нас часто підраховували собі в думці: скільки ж заробляють творці тієї чи іншої компанії? Але, мало хто подумали про ті труднощі, які виникають на шляху розвитку будь-якого бізнесу. І, правильно зробили. Тому що, за власну справу беруться тільки сильні характером люди. Вони починають з малого, але домагаються багато чого. До таких вольових особіб відноситься і Sophie Albou – власниця торгової марки Paul&Joe.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Paul&Joe

Ім’я відомої в багатьох країнах світу компанії Paul&Joe з’явилося непросто так, воно тісно пов’язане з ім’ям своєї засновниці Sophie Albou. Paul&Joe – французький і відносно молодий бренд. Історія виникнення компанії Paul&Joe пов’язана з 1995 роком. Саме в цьому році французький дизайнер Sophie Albou вирішує створити власний бренд і називає його на честь своїх синів. Свою кар’єру Sophie Albou початку в 16 років. Вона закінчила Французький інститут моди, організувала сімейне підприємство з пошиття сорочок Le Garage, випустила багато колекцій одягу, працювала з такими відомими модельєрами, як П’єр Карден і Аззедін Алайя. Спочатку бренд був виключно для чоловіків, але з часом все змінилося. Окрилені успіхом Sophie Albou і її компанія розробляють і випускають лінію одягу для жінок, а потім і для дітей. Але найбільш знаменним в історії компанії був 2002 рік, коли виходить косметична серія Paul&Joe Beauté.

Особливості косметики від торгової марки Paul&Joe

Косметика від Pau&Joe – це високоякісний продукт, що виготовляється з натуральних інгредієнтів. Вся косметична лінія від компанії Paul&Joe – це, в першу чергу, барвиста косметика, упакована в стилі 1930-х років. Навесні 2012 року бренд святкував десятиліття косметичної лінії. До цього ювілею була випущена спеціальна колекція із зображеннями грайливих кошенят. Весела і кокетлива колекція косметики від Paul&Joe відразу знайшла своїх шанувальниць. Вся косметика від Paul&Joe – це бездоганний результат для вашої шкіри. Косметична продукція торгової марки Paul&Joe створена за новими технологіями та інноваційним формулами, які повністю відповідають європейським стандартам. Колекція косметики 2012 Paul&Joe навіває легкі весняні мотиви і створена в прекрасних пастельних тонах. Головною родзинкою цієї колекції є форма кошеня. Наприклад, помада з головою кошеня нагорі, відбитки котячих лапок з боків помади, тіні з принтом у вигляді кішки або котячі сліди на пудрі. В каталозі косметики від Paul&Joe представлений широкий асортимент товару: рум’яна, помади, блиск, олівці, тіні, консилери, пудри, тональні креми, аксесуари. Все це може створити природний шик або шикарний гламур, виконати будь-які бажання сучасної жінки.

Косметика Paul&Joe і знаменитості

Косметика торгової марки Paul&Joe знайшла своїх шанувальників. В першу чергу це юні дівчата, а також ті, хто завжди молодий душею. Косметична лінія Paul&Joe припала до душі і багатьом знаменитостям, особливо тим, хто любить новинки і не боїться експериментувати. Серед них – відома кіноактриса Шеррон Стоун (Sharon Vonne Stone).

Залишити коментар