Косметика REN

Косметика REN

Всі ми знаємо про бренди Chanel, Christian Dior і Locoste, але, мало хто знає про існування англійського бренду Ren. На наших блакитних екранах не крутиться реклама цієї компанії, а на вулицях ми не спостерігає бігбордів з подібним написом. Що ж це за косметичні засоби?

Улюблениця зірок шоу-бізнесу

Перш за все, це натуральна гіпоалергенні і біологічно активні косметичні засоби, які виготовлені відповідно з останніми досягненнями в області високих біотехнологій. Косметика Ren здобула визнання багатьох зірок шоу-бізнесу, не тільки тому, що вона добре зволожує шкіру і додає їй свіжості, але й тому, що сприяє регенерації шкірних клітин. Серед відомих людей, які вибрали для себе ці косметичні засоби і Кейт Мосс, і Ума Турман, і Керрі Осборн, і Стінг, і Джуд Лоу, і багато інших.
Вся косметична продукція цієї компанії робиться абсолютно без хімічних добавок і штучних компонентів, які можуть подразнювати шкіру або викликати алергічну реакцію. Так в косметики фірми Ren не міститься ніяких продуктів тваринного походження, синтетичних ароматів, нафтопродуктів, силікону, парабенів, сульфатів і барвників.
Завдяки косметичним засобам по догляду за шкірою і волоссям від бренду Ren, ви маєте хорошу можливість в самі короткі терміни поліпшити її загальний стан. Більше того, ви абсолютно можете бути впевненою, що набутий результат збережеться на довго. Ren пропонує вам різні креми (для обличчя, тіла, рук, ніг), шампуні, бальзами, сироватки і маски для волосся, всілякі бальзами для губ, а також антивікові і підтягуючі засоби по догляду за шкірою тіла.

Головне – дотримуватися принципів

Компанія має п’ять основних принципів у своїй роботі, і вони говорять:
1. Правильні інгредієнти
2. Точна наука
3. Вірне використання продукції
4. Правильне ставлення до навколишнього середовища та
5. Гармонійне ставлення до всього.
Звичайно, ціна косметичних засобів від Ren в кілька разів дорожча ніж тих, які ми бачимо щодня на полицях магазинів. Вона складає від 250 гривнів за одиницю товару.
На сьогоднішній день, хітами марки стали вітамінізований денний крем Vita-Mineral Radiant Day Cream, скраб для обличчя Joioba Microbead Purifying Facial Scrub і ексфоліант для тіла Guerande Salt Exfoliating Body Balm.

Залишити коментар