Косметика Рів Гош (Rive Gauche)

Косметика Рів Гош

Мережа магазинів Rive Gauche користується надзвичайною популярністю серед жінок. Завдяки своїй доступності і широкому асортименту, а також якості продукції, компанія вже більше 15 років з успіхом трудиться на ринку парфюмерно-косметичної продукції. І багато хто помилково вважає цю компанію зарубіжною …

Батьківщина Rive Gauche

Визнання і затребуваність торгової марки Rive Gauche почалася ще в 1995 році в Росії. Саме в північній столиці Санкт-Петербурзі, в колишньому залізничному депо двох вокзалів Варшавського і Балтійського, почалося нове життя парфюмерно-косметичної мережі. Мережа входить до складу холдингу «Парфум стандарт». Проте в 2007 році переходить під владу Холдингу Фінстрой.

Засновниками торгової марки є Лариса і Павло Карабань. Саме вони вирішили внести в північну столицю трохи французького шику.
Сьогодні компанія відкрила більше 120 магазинів по всій Росії. У магазинах представлена продукція елітних і дорогих марок. Дуже часто компанія проводить різноманітні акції та дарує подарунки постійним покупцям, привертаючи тим самим у свою мережу Rive Gauche все нових і нових любителів шикарної косметики. Річний оборот компанії вже перевищує 14 мільйонів рублів і це ще не межа.
Парфум і косметика, представлені в мережі магазинів Rive Gauche, це не тільки звичайна торгівля. Великий колектив торгової марки любить дарувати радість своїм покупцям, а також тим хто потребує турботи і опіки – Rive Gauche займається благодійністю.

Широкий асортимент Rive Gauche

Творці компанії Rive Gauche прагнуть, щоб жінки і чоловіки мали можливість придбати товар елітних марок за доступними цінами.
Лінія «Для неї» – це парфумерія, засоби для догляду, декоративна косметика і косметика для волосся. Світові косметичні бренди – Playboy, Maybelline, L’Oreal, Capita, Rimmel і багато інших тепер доступні жінкам.
Лінія «Для нього» – це парфумерія та засоби для догляду. Відомі марки в лінії «Парфумерія для Нього», типу Lacoste, Hugo Boss, Adidas, La Martina, D & G, Mexx, Gucci представлені в широкому асортименті за цілком доступними цінами.
У кожному салоні Rive Gauche щодня діють різноманітні акції, знижки на товар, розпродажі. Завдяки цьому, творці мережі магазинів свого роду виражають незмінним відвідувачам і покупцям свою любов і вдячність за тепле до них ставлення.

Любов до Rive Gauche

Торгову марку Rive Gauche люблять по всій Росії за її доступність, щедрість і відмінний вибір якісних товарів. Ще ніколи не було так просто купити французький парфум за доступною ціною на прилавку звичайного магазину. Купити продукцію можна і через інтернет-магазин Rive Gauche, при цьому також беручи участь в різних акціях і знижках. Магазини Rive Gauche люблять всі, хто цінує вишуканість в косметиці.

Залишити коментар