Косметика Sea of Spa

Косметика Sea of Spa

Мертве море – це унікальне створіння природи-матінки, яке існує на Землі більше 5000 років. Запаси його цілющих солей і бруду невичерпні. Ще в давні часи сама Клеопатра і цариця Шеви використовували мінерали Мертвого моря в косметичних цілях. Сьогодні ж косметика Sea of Spa відкриває нам секрети краси і молодості і дозволяє насолодитися корисними речовинами з Мертвого моря.

Лідируючий бренд Sea of Spa

Найбільше косметичне підприємство Ізраїлю «Belle Mudand Salt Ltd» Sea of Spa вважає, що жінка може бути красивою не тільки в 20 років, але і в 40, і в 60, і до кінця своїх днів. Необхідно тільки доглядати й стежити за собою, використовуючи якісні косметичні засоби.
У 1986 році компанія почала своє існування. Зберігаючи свої виробничі секрети, компанія намагається вдосконалюватися в затребуваних ринком продуктах. У компанії розробкою косметичних та лікарських засобів займається група фахівців міжнародного класу. Їх праця принесла компанії Sea of Spa Сертифікати Якості і загальне визнання на світовому ринку.
Бренд  Sea of Spa займає лідируючі позиції серед виробників косметичних засобів з використанням мінералів Мертвого моря. Продукція користується підвищеним попитом у багатьох країнах світу.

Продукція найвищої якості

Найбільш популярною є лінія косметики люкс-класу «Black Pearl». Це візитна картка торгової марки Sea of Spa. Відмінною рисою косметики цієї лінії є вміст у ній порошку морських перлів.
Також компанія представила на ринок лінію омолоджуючу косметику AlTernative Plus. Ця лінія призначена для віку 30 +. Є косметикою преміум-класу.
Лінія Bio Marineі Bio Spa – ця косметика для віку 25 +. Містить три компоненти – екстракт водоростей Dunaliella, вода Мертвого моря, полінасичені жирні кислоти OMEGA 3,6,9. Засоби, які відносяться до цієї лінії косметики, не містять хімічних речовин і консервантів.
Про чоловіків компанія Sea of Spa також подбала, створивши лінію косметики Metro Sexual. Тут і бальзам після гоління, гель для обличчя і шкіри навколо очей, захисний крем для обличчя та делікатний крем-пілінг.
Асортимент косметики досить різноманітний – солі для ванн для ніг, креми для тіла, ароматичні масажні масла.
Вся продукція торгової марки Sea of Spa розроблена висококваліфікованими фахівцями на основі 21 мінералу Мертвого моря і найцінніших рослинних компонентів.

Sea of Spa – косметика для Вас

Косметика Sea of Spa відноситься до люксової. Але, якість перевершує всі очікування. У розробках косметики застосовуються останні наукові розробки в галузі біохімії та косметології. Якість Sea of Spa відповідає рівню самих елітних і професійних засобів по догляду за шкірою обличчя і тіла. Застосовуючи дану косметику з мінералами Мертвого моря – ви залишитеся молодими і здоровими!

Залишити коментар