Косметика SheerCover

Косметика SheerCover

SheerCover – це мінеральна косметика, яка створена для того, щоб приховати недоліки шкіри, надати сяйво і блиск. Якщо Ви маєте неоднорідний тон шкіри, почервоніння, кола під очима, то мінеральна косметика з унікальною формулою 4 в 1 підкреслить Вашу природну красу і подарує впевненість у будь-якій ситуації.

Правила роботи з SheerCover

Косметика SheerCover – це продукт американської компанії GuthyRenker. Фахівці розробили унікальні косметичні засоби, до складу яких входять 100% мінерали. Вся косметика SheerCover не містить хімічних засобів, ароматів, фарбників, тальку, масла. Основний компонент – антиоксидант зелений чай Ройбуш. Він запобігає старінню шкіри, а також захищає шкіру від дії сонячних променів.
Основна відмінність косметики на мінеральній основи від інших торгових марок це те, що SheerCover не відчувається на обличчі, повністю покриває шкіру, шкіра дихає, косметика повністю повторює тон шкіри, від чого абсолютно не помітна на обличчі.
Починати нанесення косметичних засобів SheerCover на шкіру необхідно з нанесення мінеральної пудри, а потім нанести прозору пудру, яка утримає і зафіксує мінеральну пудру протягом усього дня. Фахівці компанії подбали про те, щоб звичайна пудра змогла виправити такі недоліки шкіри як почервоніння, родимки, дрібні шрами, темні кола під очима.
Тепер досконалий макіяж не проблема!

Косметика SheerCover

Головне, у використанні косметики SheerCover, правильно підібраний відтінок пудри в тон Вашої шкіри. На вибір пропонується три відтінки – світлий, середній і смаглявий. Роблячи замовлення в компанії SheerCover, надсилається два види пудри, щоб отримати найбільш відповідний тон. Користуватися такою пудрою одне задоволення. Змішавши спеціальною кистю два тони пудри, легкими рухами нанесіть пудру на обличчя. Зверху зміцнюєте її безбарвною пудрою і насолоджуєтеся в перебігу дня шикарним кольором сяючої шкіри.
Мінеральна пудра призначена не тільки для обличчя. За допомогою такої пудри можна замаскувати будь-який дефект на шкірі – пігментацію на області декольте, вени на ногах, родимі плями.
Компанія SheerCover пропонує використовувати пензлики для нанесення пудри, диск для новачків. У подарунок своїм покупцям мінеральні тіні, помади і косметички.

Знаменитості про косметику SheerCover

Багато жінок вже спробували і полюбили косметичні засоби SheerCover. Знаменита актриса і продюсер Ліза Гіббонс (Leeza Gibbons), актриса Емілі Проктор (Emily Proctor), співачка і автор пісень Лі Ен Раймс (Lee Ann Rimes), американська кіноактриса і автор дитячих книг знаменита Джеймі Лі Кертіс (Jamie Lee Curtis) – всі вони полюбили косметику SheerCover за простоту використання і якісний ефект. Це справжній подарунок для жінок,  які люблять стежити за собою.

Помочь почувствовать истинное наслаждение от запаха поможет наливная парфюмерия Харьков от компании “Парфюмер” где осуществляется оптовая торговля наливной парфюмерии reni, рефан.

Залишити коментар