Косметика Сollistar

Косметика Сollistar

Є багато різних значень слова косметика. Але всі вони по своїй суті пояснюють одне: краса ─ це засоби і способи для надання свіжості і краси тілу і обличчю. Ніхто і ніколи в цьому не сумнівався. Питання було в тому,

які ж це засоби і способи. Багато компаній розвивали свою думку на цей рахунок, створюючи різні лінії догляду за шкірою, волоссям, обличчям. У цій галузі добре себе зарекомендувала і торгова марка Сollistar. Розглянемо чому.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Сollistar

Торгова марка Сollistar ─ це відомий італійський косметичний бренд. Сollistar був створений в 1968 році в Італії і ось уже багато років поспіль радує своїх користувачів різними новинками в області косметики. На сьогоднішній час продукція торгової марки Сollistar поширена більш ніж в 40 країнах світу, має більше 3000 фірмових магазинів, де в широкому асортименті представлена вся продукція компанії. Сollistar ─ це селективний бренд, є підрозділом великої фармацевтичної компанії. Сьогодні це торгова марка № 1 в Італії. Компанія Сollistar має власну лабораторію, де розробляються унікальні комплекси по догляду за шкірою. Вся продукція проходить суворий контроль на якість. Головним у своїй роботі компанія Сollistar вважає вміле поєднання ціни та якості. Весь асортимент товарів від Сollistar ─ це висока якість за доступною ціною.

Загальна характеристика бренду Сollistar. Особливості продукції

Бренд Сollistar став першим у світі, чия продукція була представлена в музеї. Багато новинок від Сollistar стали воістину шедеврами в косметиці: твердий крем, водичка для засмаги, перший антицелюлітний крем, перший косметичний «філлер» – заповнювач зморшок. Сollistar завжди знав, як зробити жінку і чоловіка красивими. Весь товар від Сollistar складається з високоякісних, натуральних продуктів. Всі косметично-дерматологічні розробки проходять в лабораторії спеціальні тести якості. Продукцію торгової марки Сollistar можна розділити на кілька ліній, які представлені в каталозі окремими серіями. Сollistar – це лінія по догляду за тілом, лінія по догляду за обличчям, антицелюлітна лінія, лінія декоративної косметики, сонцезахисна лінія, лінія засобів для догляду за тілом та обличчям для чоловіків, лінія антивікового догляду. Великої уваги заслуговує лінія для чоловіків. Вона представлена не тільки засобами до та після гоління, але включає і антивікову лінію. Також Сollistar представляє лінію засобів по ефективному і надійному захисту від поту і запаху. Новинкою бренду є і засіб по створенню автозагара, який особливо популярний серед дівчат і жінок. Відомою є й лінія декоративної косметики від Сollistar. Пудри, рум’яна, туші, тіні, помади ─ це зовсім неповний список всіх товарів Сollistar, які знайшли своїх прихильниць у багатьох країнах світу, в тому числі і в нас.

Косметика Сollistar і знаменитості

Косметика Сollistar – це косметика про яку можна з упевненістю сказати: «Я бачу результат!». Тому продукція від торгової марки популярна і улюблена багатьма. Свою перевагу їй віддають і багато відомих людей. Наприклад, косметикою Сollistar користуються Діана Крюгер (Diane Kruger) і Шеррон Стоун (Sharon Stone). Як великі любительки всього нового, вони добре розбираються в якості товару. А Сollistar – це, в першу чергу, відмінна якість!

Залишити коментар