Косметика Стікс (Styx)

Косметика Styx

Ще з Давньої Русі жінки багато уваги приділяли догляду за шкірою і нанесення косметичних засобів. Саме з тих далеких часів косметика і прийшла в наш час. Але, на відміну від первісних людей, сучасні жінки мають велику кількість відмінної продукції від світових косметичних брендів. Величезний асортимент якісного товару робить з кожної жінки справжню красуню. Не виключенням в області якісної косметики є і популярний у наш час бренд Styx. Styx ─ це відмінна якість і натуральність продукції.

Історія виникнення і розвитку торгової марки Styx

Історія австрійської компанії Styx починається з 1975 року, коли вона була офіційно зареєстрована. Але коріння її знаходяться набагато глибше. Компанію можна назвати сімейною справою або фармакологічною династією, так як всі результати робіт передавалися у спадок, удосконалилися і ускладнювалися. Життя змінюється, але аромати вічні ─ ось девіз косметики Styx. Ці слова написані в фамільному маєтку Стікс над входом. Вони лягли і в основу всієї продукції торгової марки. Досвід Стікс передавався з покоління в покоління: від діда до батька, від батька до сина. Багато рецептів натуральної косметики Styx взяті з минулих часів. У поєднанні з сьогоднішніми, новими технологіями вони отримали своє нове народження і відмінний результат. Косметика Styx призначена для щоденного застосування. Її основа ─ це екологічно чисті рослини, вирощені під суворим контролем представників компанії, які стежать за екологічною ситуацією і за врожайністю рослин. До складу продукції Styx не входять синтетичні замінники головних її продуктів, навіть в результаті відсутності потрібних рослин. На території концерну розташовані лабораторії, в яких працюють досвідчені вчені, проводяться нові дослідження та експерименти.

Загальна характеристика торгівельної марки Styx

Косметика Styx ─ це натуральна косметика і ефірні масла найвищої якості. Можна виділити багато переваг косметики Styx, які роблять її продукцію справжнім скарбом для кожного з нас:
1. Перевірена часом рецептура.
2. Сировина при обробці зберігає всі свої корисні якості.
3. Стабілізаторами є натуральні рослинні масла, екстракти рослин і дистиляти.
4. Відсутність консервантів та емульгаторів прямої дії.
5. Styx ─ це косметика активної дії, в основі ─ принцип відновлення і саморегуляції.
Косметика Styx має кілька ліній. Це лінія природної косметики, лінія професійної косметики для обличчя «Аромодерм» і лінія професійної косметики для тіла «Аромодерм». Кожна з ліній має широкий асортимент товарів. Наприклад, перша лінія ─ це дитяча лінія, косметичні засоби для чоловіків, натуральні мила, креми, пінки і тоніки для обличчя, серія засобів по догляду за волоссям, за тілом. Друга лінія косметики від торгової марки Styx складається з омолоджуючої косметичної серії, цітоактивних ампул, масок на основі блакитної глини і спіруліни. Третя лінія косметики Styx ─ це натуральні пілінги для тіла, термічні солі, масажні креми та маски, антицелюлітні гелі та інші товари.
Вся продукція торгової марки Styx користується великим попитом. Більшість людей залишають про неї самі позитивні відгуки, рекомендують своїм друзям і колегам.

Косметика Styx і знаменитості

На сьогоднішній час мода на натуральну косметику Styx торкнулася не тільки звичайних людей, але і знаменитостей. Багато з них використовують цілі серії натуральних засобів по догляду за шкірою і залишаються дуже задоволеними. Серед них ─ Джулія Робертс (Julia Roberts), Бред Пітт (Brad Pitt), Кіра Найтлі (Keira Christina Knightley) і багато інших.

Залишити коментар