Косметика Тенторіум

Косметика Тенторіум

І ось в полі зору компанія Тенторіум – це один з найвідоміших виробників продукції на основі бджолопродуктів. Здоров’я – це найдорожча складова нашого життя, якій треба приділяти особливу увагу! Компанія Тенторіум допомагає нам у цьому.

Тенторіум – історія здоров’я

Засновниками компанії Тенторіум є професійні доктора. Вони повністю впевнені, що застосовувати хімічні препарати не слід. Необхідно довіряти природі. Це і послужило основою для створення торгової марки Тенторіум – суміщення досягнень медицини і природних способів оздоровлення.
У 2001 році компанія була удостоєна золотої медалі «Великий пакет здоров’я» від Конгресу Міжнародної федерації бджільницьких громад «Апімондія».
А в 2005 році в Швейцарії компанія була удостоєна міжнародної премії «Європейський стандарт». Компанія Тенторіум повністю відповідає стандартам якості, прийнятими в Європі.
Навіть такі вимогливі країни, як країни, що входять до Європейського союзу, визнали продукцію компанії Тенторіум і відкрили для себе всю користь апіфітопродуктів.

Здорова продукція Тенторіум

Колекція «здоров’я» дуже багата. Компанія пропонує провести оздоровлення зсередини, застосовуючи апібальзами, креми-мазі, апігранули і драже-бальзами.
Драже-бальзами дозволяють підвищити стійкість організму до інфекцій в осінньо-зимовий період. Такі драже рекомендують застосовувати вже з 3 років. Драже-бальзами з чорницею – допомагають зору, поліпшують діяльність серцево-судинної системи. Щитовидної залози, стимулює систему кровообігу. У препарату є ціла система показань і протипоказань.
Компанія Тенторіум пропонує 36 видів драже-бальзамів, кожне з яких несе свою користь організму. Однак перед застосуванням необхідно проконсультуватися з фахівцем. Тільки він може підібрати вам відповідний комплекс.
Для краси тіла асортимент також хороший. Чоловіча серія включає в себе гель для гоління з медом і екстрактом прополісу і крем-бальзам після гоління з медом і екстрактом прополісу. Активні компоненти, що входять до складу цих засобів, дбайливо доглядають за чутливою шкірою, антибактеріально захищають шкіру на цілий день.
Для жінок розроблена новинка, серія «Стрункий силует» – антицелюлітний крем-скраб для тіла з перцем і прополісом і антицелюлітний крем-пілінг для тіла.
Також є серії засобів призначених для догляду за порожниною рота, по догляду за шкірою, Піномиюча серія.
Для дітлахів теж є серія «Жу-жу» – дитяча зубна паста, шампунь дитячий зволожуючий з медом і прополісом, дитячий крем.
В основу всіх засобів покладені продукти бджільництва, а також екстракти ромашки, шавлії, календули, масло обліпихи та інші корисні елементи.

Міцне здоров’я з Тенторіум

Фахівці торгової марки Тенторіум впевнені на 100%, що здоров’я, дароване нам природою необхідно підтримувати і зміцнювати. І немає нічого кращого, ніж продукти від самої природи – лікарські трави і чудодійний мед. Багато вже випробували на собі засоби Тенторіум. А ви хочете підтримати себе у відмінній формі?

Залишити коментар