Косметика Valmont

Косметика Valmont

Швейцарські вчені і косметологи вирішили порадувати жіночу стать новою лінією косметики. Достаток природних ресурсів західної країни, а також багата природа – це нескінченне джерело натхнення. Продукти від торгової марки Valmont – це косметика, що містить неповторні формули, які працюють для Вашої краси!

Історія успіху

У 1905 році в самому серці Швейцарських Альп була відкрита клініка Valmont. Ця установа прославилося завдяки методикам, присвяченим регенерації шкіри.
У 1985 році торгова марка Valmont представила високополімеризоване ДНК, яке застосовується в косметичних засобах для уповільнення процесів старіння шкіри. Також основою для косметики Valmont є вода, яка не проходить обробку, зберігаючи свої корисні речовини в первозданному вигляді. Вода видобувається з льодовикових джерел біля підніжжя льодовиків району Вале на висоті понад 2000 метрів над рівнем моря. У результаті наукових експериментів і досліджень, вчені Лабораторії Valmont встановили, що застосування ДНК робить на шкіру людини захисну, антиоксидантну, регенеруючу і зволожуючу дію.
Останні 25 років учені швейцарської клініки займаються розробкою антивікових косметичних засобів за допомогою досліджень клітинних технологій.
Косметика зі Швейцарії Valmont – це клітинна косметика, яка створена для турботи!

Лінії косметики Valmont

Сьогодні динамічно розвиваюча косметика Valmont пропонує своїм покупцям кілька косметичних ліній.
З 1985 року випускається косметика «Valmont». Вона працює проти старіння шкіри.
З 2001 року у виробництво запущена лінія «Elixirdes Glaciers» – це інтенсивна антивікова косметика.
У 2004 році почалося виробництво косметики «NaturebyValmont» – лінія косметики для молодої шкіри, яка запобігає старінню.
Косметологи торгової марки не забули і про волосся. Лінія «Valmont Hair» – це лікувальна програма, яка допомагає відновити структуру волосся, даруючи йому здоров’я і шикарний блиск.
Останньою розробкою швейцарських учених є косметика «Prime Generation». Це омолоджуючі дієти для шкіри, які збагачують клітини всіма необхідними речовинами, включаючи білки, жири і цукор.

Чудо-ефект від Valmont

Відгуки багатьох покупців цієї швейцарської косметики не дають засумніватися в правильності дій компанії Valmont. Згуртована команда професіоналів працює для того, щоб дарувати жінкам красу шкіри, свіжість і впевненість у завтрашньому дні. Косметика Valmont позбавляє шкіру від таких проблем, як сухість, бляклість. А найголовніше, вона успішно бореться зі зморшками біля очей і біля контуру губ. Ніякій косметиці, крім Valmont, таке не підвладне! Швейцарське диво Valmont заслуговує кожна жінка!

Залишити коментар