Крем для грудей Guam на основі білої глини

Крем для грудей Guam

У жінці кожна частинка її тіла і душі повинна бути прекрасна. Тіло вимагає особливого догляду за допомогою косметичних засобів. Адже ми всі чудово знаємо, що в тілі жінки є декілька привабливих місць, на які чоловіки звертають увагу – приємна усмішка, груди і ноги.

Бренд Guam

Бренд Guam створений для того, щоб повернути жінкам їх привабливість, молодість і красу. Універсальні косметичні засоби Guam були розроблені в 1986 році італійськими вченими.
Основним напрямком є маски для волосся та тіла, антицелюлітні програми, сонцезахисні засоби. В останні роки були проведені розробки нових засобів – антицелюлітні креми з дренажним ефектом і фанго-креми – інновація в сучасній косметології.
Висока якість косметики Гуам подобається багатьом. Дослідження нових засобів, проходять в Університеті міста Павія (Італія). А маркетингові дослідження показують, що багато жінок довіряють цим косметичним засобам.
Основна перевага косметики Guam – використання безпечних для здоров’я людини інгредієнтів. У складі косметики морські глини, солі, комплекси водоростей, екстракти рослин та ефірних олій. Компанія отримала сертифікат натуральності та сертифікат екологічної та біологічної чистоти. Визнана в косметологічних салонах багатьох країн – Японія, Швейцарія, Англія. Італія.

Крем для грудей Guam на основі білої глини

Щоб мати красиві груди не треба ходити в дорогі салони краси та витрачати величезні суми грошей на непотрібні операції. Вирішенням цієї проблеми є крем-гель на основі натуральної білої глини. Крем Guam не викликає алергічних реакцій, так як створений з екологічно чистих продуктів. Його можна застосовувати як окремий засіб, а можна і як завершальний етап процесу обгортання.
Крем-гель має у своєму складі морські водорості, які сприятливо впливають на шкіру, збагачуючи її киснем, мінералами і вітамінами. Рисове масло сприяє регенерації шкірного покриву, таїтянська гарденія зволожує і дає антиоксидантний ефект. Комплекс застосовуваних в кремі натуральних речовин, підвищує пружність шкіри, еластичність, попереджає появу зморшок, зволожує і відновлює. Біла глина особливо гарна при запалених ділянках шкіри. Протеїни пшениці сприяють омолодженню шкіри, а хміль бореться з бактеріями і тонізує шкіру.
Крем-гель Гуам – це ефективний засіб для профілактики розтяжок, утворення зморшок, еластичності шкіри. Здоров’я і краса вашого декольте тепер не залишиться непоміченою!

Краса від Guam

Крем для грудей з білою глиною визнаний одним з кращих серед косметологів світу. Ефект від використання відчули на собі тисячі жінок. Ефективних засобів багато, проте, кращих – одиниці! Вмійте за собою доглядати і будьте гарні!

Всегда выглядеть привлекательной и любимой для своего мужа поможет женская откровенная рубашка, которая украсит ваше тело и разбудит новые чувства у противоположного пола.

Залишити коментар