Крем для обличчя Ахромін

Крем для обличчя Ахромін

Що таке відбілювання шкіри, знає кожна жінка. Багато жінок на собі не раз відчували присутність неприємних веснянок або пігментних плям на обличчі. Деякі позбавлялися від них в салонах краси, а деякі експериментували в домашніх умовах. Який буде остаточний результат – залежить від якості виконання і обраних засобів. Є багато косметичних товарів з відбілюючою дією. Любителькам біленької і ніжної шкіри обличчя давно відомий і крем Ахромін.

Історія виникнення і розвитку компанії Ален Мак

Виробником торгової марки «Ахромін» є болгарська компанія Ален Мак, яка займається виготовленням та реалізацією фарб для волосся, кремів для догляду за тілом, зубних паст, косметики для чоловіків і шампунів. Історія компанії має дуже глибоке коріння. Компанія Ален Мак – це 112 років на ринку косметичних засобів. Ален Мак має хорошу виробничу базу, більше 10 науково-дослідних лабораторій, які проводять контроль якості товару, його технологічне тестування і клінічні випробування кожного продукту. Ален Мак експортує свою продукцію в усі країни Західної та Східної Європи, Африки та Азії.

Загальна характеристика торгівельної марки «Ахромін». Особливості крему для обличчя «Ахромін»

Торгова марка «Ахромін» – це серія косметичних відбілюючих засобів, яка складається з крему для обличчя, крему для тіла і крему-маски. Вся продукція дуже ефективна для зменшення гіперпігментації на поверхні шкіри: виведення «веснянок», пігментних плям, темної засмаги, а також для захисту шкіри від дії сонячних променів. Головною складовою всіх засобів «Ахромін» є гідрохінон. Це ароматична органічна сполука, яка має яскраво виражений мутагенний ефект. Зараз ця речовина заборонено для використання у косметичних цілях в багатьох країнах світу. Тому, використовувати крем «Ахромін» чи ні, це особиста справа кожного.
Крем для обличчя «Ахромін» – це гомогенна кремоподібна маса білого кольору з ароматом троянди. Крем призначений для видалення або зменшення гіперпігментації. Форма випуску – туба місткістю 45 мл. До складу крему для обличчя входить вода, парафін, протегін Х, гліцерин, ланолін, хлорид натрію, еутанол G, гідрохінон, вітконол АРМ, парсол МСХ, віддушка троянди, метабісульфіт натрію, динатрію ВД, трилон В і молочна кислота. Крем в більшості випадків не має побічних ефектів і добре сприймається шкірою, але можуть бути і винятки, як і при використанні будь-яких інших препаратів. Крем «Ахромін» рекомендують використовувати 2 рази на день протягом двох тижнів.

Крем для обличчя «Ахромін». Відгуки

Крем для обличчя «Ахромін» використовують для відбілювання шкіри вже багато років. Більшість людей, у тому числі і знаменитостей, залишають приємні відгуки про продукти болгарської компанії Ален Мак. Є, правда, і винятки, яким відбілюючі засоби не підійшли і викликали алергію, але таких небагато. Загалом, вся торгова марка «Ахромін» – це високоякісні товари для особливих випадків.

Залишити коментар