Крем для обличчя Турбослім від компанії Евалар

Крем для обличчя Турбослім

Одна з найбільших фармацевтичних компаній Росії працює з 1991 року. А починалося все з співпраці двох чудових жінок. Директор польської косметичної фірми вирішила почати свій бізнес в Росії – Ева. А кандидат технічних наук Лариса вирішила їй допомогти. Назва компанії утворено від їх імен.
Компанія починала працювати, а в складі її було всього 12 чоловік. Але в 1993 році компанія Евалар отримує патент на промислову технологію переробки алтайського мумійо. Саме з цих кроків починається робота компанії з випуску якісної продукції для здоров’я.
З 1994 року компанія починає випуск препарату МКЦ «Анкіра-Б», це приносить колосальний успіх і вихід на фармацевтичний ринок Росії. З 2002 року продукцію компанії Евалар можна зустріти на ринку СНД,  Балтії. Компанія удостоєна національної премії «Ідея здоров’я» та входить в список «100 кращих товарів Росії».

Турбослім – крем для обличчя від компанії Евалар

Багато жінок мають таку проблему як друге підборіддя або щоки. Компанія Евалар подбала про наше прекрасне личко і створила засіб для схуднення обличчя. Це звучить просто неймовірно!
Крем для обличчя «Турбослім» дозволяє моделювати овал обличчя за допомогою компонентів, які входять до його складу. Розроблений препарат діє відразу в трьох напрямках. Перше – спалює підшкірний жир при наявності другого підборіддя. Друге – стимулює рух лімфи. Це сприяє видаленню набряків з обличчя. І третя дія – ліфтинговий ефект. Шкіра знову стає підтягнутою, пружною.
До складу чудового засобу входять гіалуронова кислота, яка зарекомендувала себе з кращого боку і застосовується в косметичних засоби світових торгових марок. Також в складі є екстракти фікуса, іглиці і гінкго білоба.
Виробник гарантує, що при регулярному застосуванні крему для обличчя «Турбослім» шкіра обличчя і шиї завжди буде виглядати здоровою і пружною.
Компанія представляє на ринок цілу серію продуктів «Турбослім» – це засоби для схуднення, дієтичний білковий батончик, напої для стрункості. Вся серія продуктів призначена для схуднення, стрункості фігури та відмінного настрою!

Жити здорово з «Турбослім»!

Відгуки про фітопрепарати компанії Елавар позитивні. Адже для разрботки продукції залучаються доктора наук і працівники медичних установ.
Жінки, що спробували крем для обличчя «Турбослім» були вражені ефектом. Але відразу обмовимося, що кожна людина індивідуальна, тому гарантувати ефект відразу не зможе ніхто. Але, якщо Ви хочете стати привабливішою – спробуйте нову продукцію. Можливо, це саме Ваша відповідь старості! Здоров’я повинно бути у кожного!

Если вы любите разнообразные обереги и талисманы, тогда браслет шамбала купить именно для вас, ведь он имеет необычное плетение, которые плели монахи клана Боднатх.

Залишити коментар