Крем для повік Чорний Жемчуг

Крем для повік Чорний Жемчуг

Всі дівчата мріють виглядати молодо в будь-якому віці, тому і користуються багатьма косметичними засобами для підтримки своєї краси. Хіба не так? І найбільше ми приділяємо уваги своєму обличчю, адже воно, як не як, перше, на що звертають увагу оточуючі. Саме тому, багато компаній пропонують різні креми, скраби, маски та інші косметичні засоби для догляду за шкірою обличчя. Пропонуємо вашій увазі бренд Чорний Жемчуг і його крем для повік.

Історія компанії Чорний жемчуг

Чорний Жемчуг – це російський бренд, який відомий багатьом, якщо не всім, жінкам. Власником марки є концерн «Калина». Ця фабрика була заснована ще в 1942 році, а до 2010 року в концерн входили вже шість різних компаній з виробництва косметичних засобів. Чорний Жемчуг є одним з найбільш успішних брендів від концерну «Калина». Компанія виготовляє різну декоративну косметику, а також засоби по догляду за шкірою обличчя, тіла, а також волосся. Фірма Чорний Жемчуг з’явився на ринку в 1997 році, і з тих пір стала основним надбанням «Калини». Від решти брендів Жемчуг відрізняється величезним асортиментом товарів, який розробляється відповідно до типу шкіри жінок.

Крем Чорний Жемчуг стане чудовим подарунком для близької людини, головне знати, який в неї тип шкіри, щоб підібрати саме той крем, що потрібно. А незамінним доповненням до крему стануть красиві букети квітів та інші подарунки, які ви знайдете на сайті lf-design.ru.

Крем для повік від бренду Чорний Жемчуг

Компанія розробила лінію «Основний догляд», в яку входять денний і нічний креми, а також крем для повік. Варто відзначити, що і кремів навколо очей Чорного Жемчуг кілька. Розглянемо два з них, а саме bio-крем для повік з екстрактом білого чаю і крем для повік програма 46-55 від зморшок. Що ж відносно першого, то його текстура дуже легка, тому нагадує крем-гель, завдяки чому він відмінно вбирається шкіру. Цей засіб добре живить і зволожує шкіру. Також bio-крем від Чорного Жемчуга має вельми приємний, але ледь помітний аромат. Як відзначають дівчата, «гусячі лапки» біля очей він розгладжує, але от з глибокими зморшками не впорається точно. Також він не прибирає мішки і темні кола під очима, правда, добре зволожує шкіру повік. Другий крем для повік з ефектом ліфтингу, навпаки відмінно справляється зі зморшками, відновленням еластичності і пружності шкіри. Він розрахований на жінок, яким від 46 до 55 років. До складу крему входять ліпосоми, які насичені амінокислотами, а також вітаміни А і Е. Завдяки їм, крем добре зволожує шкіру, а також бориться зі зморшками.

Якщо узагальнити, то креми для вік від бренду Чорний Жемчуг – це вельми якісні та бюджетні косметичні засоби. Якщо ви не хочете витрачати багато грошей на дорогі засоби від зморшок, тоді Чорний Жемчуг – це ваш реальний вихід. Вартість цих кремів для повік варіюється близько 50 гривнів.

Залишити коментар