Крем для повік від зморшок

Крем для повік від зморшок

Зморшки – це те, що не тільки істотно впливає на зовнішність жінки, але і на її психологічний стан. Адже нікому не хочеться кожен день прокидатися і дивитися в дзеркало з відразою. Найбільш «улюбленим» місцем для зморшок є область очей, оскільки шкіра тут дуже тоненька й ніжна. Саме тому, всі наші стреси, недосипання або ж алкоголь відразу ж виявляються на повіках. Що ж поробиш, так ми влаштовані. Саме всі ці зовнішні впливи призводять до появи зморшок. Як з ними боротися? Для цього існують різні креми, про які ми вам і розповімо.

Регулярне нанесення крему – запорука успіху

Перш за все, креми для повік створені для того, що б зробити вашу шкіру в цій ніжній області тіла пружною і еластичною. У багатьох таких засобах, у складі можна побачити різні компоненти, які сприяють підвищенню тонус шкіри повік. Серед них ретинол, вітамін С, альфаоксикислоти, кофеїн і багато іншого. Багато косметологів твердять про те, що якщо ваша шкіра повік є дуже вразливою, тоді використовувати креми від зморшок для цієї області потрібно якомога раніше. Оптимальним віком для старту є 20 років. Якщо ви використовуєте крем не для профілактики, а для усунення зморшок, тоді ефект варто чекати не менше, ніж через місяць. Але, за умови, що ви будете користуватися ним 2 рази на день: вранці і ввечері. Наносити його потрібно рухами подушок пальців рук. Більш того, кремом для повік від зморшок варто користуватися регулярно, адже, як тільки ви припинете його наносити, – зморшки знову дадуть про себе знати.

Який крем від зморшок вибрати

Відзначте собі, що хороший крем для повік від зморшок, перш за все буде володіти хорошою текстурою і консистенцією, він буде легко наноситься, добре вбиратися і відмінно зволожувати вашу шкіру очей. Більш того, зверніть увагу на те, що б крем не був занадто жирним або липким, адже тоді він буде викликати набряклість або ж розтягне тонку шкіру повік.
Сьогодні, в косметичних магазинах, можна побачити безліч кремів для повік від зморшок. Вони будуть різних брендів, різних країн і різної цінової категорії. Можна купити найдешевший, але не факт, що він позбавить вас від проблеми появи зморшок. Тому, пропонуємо вам випробувати наступні засоби від зморшок: Pearl Elixir від Dermacol, Eye Repair Retinol Treatment Cream від Oriflame, а також крем для повік для інтенсивної корекції зморшок Capture R60-80 XP Yeux від бренду Christian Dior. Всі ці засоби допоможуть вам у боротьбі за молодість.

Не варто зневірятися

Гарний рівний колір обличчя – це гордість кожної жінки. Але, небажані зморшки можуть позбавити цієї гордості. Тому, щоб зберегти свою молодість, красу і чарівність, – використовуйте різні креми, а насамперед, креми для повік від зморшок, адже саме наші очі – це наше дзеркало душі. Будьте молоді і привабливі.

Залишити коментар