Крем від пігментних плям до і після

Крем від пігментних плям

Кожна жінка хоче мати чисту і красиву шкіру, а ось пігментні плями – це зовсім не найприємніші «жителі» на ній. Зазвичай плями бувають темніші або світліші від загального кольору шкіри, до речі, веснянки теж вважаються особливим видом пігментації. У жінок такі «мешканці» з’являються частіше, ніж у чоловіків, проявляючись у різних розмірах і формах. Самі різні чинники стають причиною появи пігментних плям, але є різні способи позбутися від них, наприклад, креми.

Причини виникнення пігментних плям

На колір шкіри впливає кількість меланіну в нашому організмі, якщо ця речовина розподіляється нерівномірно, то з’являються несподівані і неприємні цятки. Захворювання печінки та сечовидільної системи також можуть стати причиною появи пігментації. Цей список причин доповнюють: гормональні зміни (вагітність у тому числі), дефіцит вітаміну С, депресії, які затяглися, наслідок травм (дрібні опіки, неправильне позбавлення від висипу і вугрів).
Одна з найчастіших причин появи пігментних плям – вплив сонця. Саме ультрафіолетові промені здатні порушити роботу меланоцитів, клітин, які виробляють меланін. Не треба думати, що вплив ультрафіолету буде відразу помітно, воно може проявитися навіть по закінченню декількох років. Тому, варто завжди пам’ятати, що сонячні ванни можуть подарувати вам не тільки красивий загар, але і купу проблем, тому, навіть з використанням захисних засобів, варто засмагати з розумом.

Ефективний засіб боротьби з пігментними плямами – крем

Є різні народні методи боротьби з пігментацією, наприклад, протирання шкіри соком петрушки або соком лимона, але такі процедури не можуть позбавити вас від проблеми, вони здатні тільки трохи освітлити пігментні плями. Також існують більш радикальні методи – це лазерне шліфування шкіри, дермабразія і мікродермобразія (пов’язані з відбілюючим дією кристалів). Такі процедури повинні виконувати тільки фахівці, за допомогою спеціального обладнання, але їх слід робити вже в крайніх випадках.
Найпростіший і ефективний варіант – крем від пігментних плям. Кращі креми цього роду грунтуються на вмісті ртуті. Але так як, ртуть є токсичною речовиною, такі креми також слід застосовувати під наглядом лікаря. Для того, щоб переконатися, що вибраний крем вам підходить, потрібно нанести його на меленьку ділянку шкіри і почекати 24 години, якщо негативної реакції не буде, то ви сміливо можете починати курс лікування.
Такі креми не можна застосовувати при вагітності та під час годування грудьми, а також людям, у яких є проблеми з печінкою і нирками. Не варто забувати і про те, що такий крем не можна наносити на занадто розігріту або вологу шкіру. У перші два тижні застосування крему від пігментних плям, вам варто утриматися від умивання обличчя водою, так як це може викликати роздратування шкіри.
Одні з найвідоміших на сьогодні кремів від пігментних плям: Бадяга, Боробьюті від Himani, Bielita, Lierac, Clinique, Uriage депігментуючий догляд Depiderm і багато інших.

Заворювання нирок будь-якого характеру -  це серозна проблема, тому починати лікування нирок потрібно якомога швидше, а допомогти вам в цьому зможе центр літотрипсії, де є найновіше бладнання та працюють тільки найкращі спеціалісти.

Залишити коментар