Лосьйон для тіла Ейвон. Відгуки

Лосьйон для тіла Ейвон

Багато хто з нас хоча б раз в житті пробували лосьйони тієї чи іншої фірми. Комусь вони припадають до душі, а хтось абсолютно не в захваті від них. Є навіть випадки, що лосьйони однієї і тієї ж фірми можуть бути занадто суперечливі один одному.

А чи варто?

Напевно, саме до таких фірм відноситься бренд Avon. Він був заснований в 1886 року в США Дейвідом Мак Конеллом. Щороку компанія розробляє більше 200 нових формул, які входять до складу продукцій. При цьому, Avon залишається однією з не багатьох фірм, які добре відомі багатьом.
Що ж з приводу лосьйонів від Avon, то їх тут досить багато. Відкриваємо каталоги і дивимося: лосьйон для тіла Avon зволожуючий “Йогурт з полуницею і гуава”, лосьйон для тіла «Виклик целюліту» від Avon, лосьйон для тіла Avonn aturals shakes. Такожє  сялосьон для тіла Avon skin so soft, зволожуючий лосьйон для тіла Avon Ніжність, лосьйон для тіла Avon Naturals “Ванільний коктейль» і багато інших. Якщо говорити загалом, то відгуки дівчат занадто неоднозначні. Комусь подобається запах і ціна одного лосьйону, а хтось страшенно не задоволений упаковкою та консистенцією. Єдине, в чому зійшлися практично всі панночки – так це те, що лосьйони для тіла “Йогурт з полуницею і гуава» і зволожуючий лосьйон «Ніжність» – це найгірші з усіх лосьйонів від Avon. Що ж, полуниця не пахне полуницею, а ніжність – зовсім не ніжна, до того ж – жахливий запах, консистенція, та й абсолютно ніякого ефекту. Так, і в загальному, якщо оцінити відгуки дівчат, то що-що, а лосьйони від Avon не такі вже й гарні. На кожен з них відношення «за» і «проти» складають по 50%. А це підтверджує те, що засоби вже занадто суперечливі.

Ціна і ефективність

Якщо брати до уваги ціни на цю продукцію, той тут, безумовно, дівчата у виграші. Вартість лосьйонів від 25 грн в Україні або 100 рублів в Росії. Але чи потрібно купувати настільки прийнятний за ціною, але, в більшості випадків, поганий за якістю лосьйон? Можливо, будь-яка інша продукція від Avon цілком варта уваги споживачів, але про лосьйони того не скажеш.

Залишити коментар