Лосьйон для тіла Соляріс (Solaris)

Лосьйон для тіла Соляріс

Сьогодні, перед нашими очима розкриваються безліч вітрин з найрізноманітнішими засобами по догляду за шкірою. Більшість з них, діють на шкіру тіла, як зволожуючий елемент. І лише не багато хто має дійсно приголомшливі властивості.

Неймовірно, але факт

Представляємо вам лосьйон для тіла Соляріс (Solaris), який володіє захисно-профілактичними та регенеруючими властивостями. Такий засіб стане просто знахідкою для будь-якої сім’ї. До його складу входять різні мінерали Мертвого моря, ДНК-регенеруючий комплекс, емульсія рослинного воску, екстракти апельсина, алое, розмарину, чебрецю. А також масла соняшника, жожоба, авокадо, токоферол (вітамін Е), лецитин, ізопропілпальмітат і різні кислоти: молочна, тартарова, саліцилова, глюконова і аскорбінова. Все це, в комплексі, дає приголомшливу дію на шкіру, стаючи відмінним засобом для профілактики і лікування вугрового висипу, опіків, а також раку шкіри. До того ж, лосьйон для тіла Соляріс (Solaris), відмінно загоює різні ранки на тілі, знімає болі і сприяє зменшенню розтяжок на тілі. Цей засіб використовується в різних галузях медицини: травматологія, неврологія, педіатрія, терапія, онкологія, а також в косметології. Звичайно, складно повірить, що один лосьйон може допомогти від усіх проблем, але те, що обіцяють виробники і те, що є насправді – збігається. Цей лікувальний лосьйон, по праву, називають унікальним. Відгуки людей, як жінок, так і чоловіків, підтверджують те, що Соляріс і в правду диво-засіб. Все, що боліло – пройшло, все, що назрівало – вилікувалося, а все, що лише хотіло захворіти – знищилося. Ось вам і чудодійні ефекти лосьйону для тіла Соляріс (Solaris).

Можна два?

Можливо, ви подумаєте, що це лише красиві слова на упаковці, але те, що говорять люди про цей лосьйон – факт. Вам вже не терпиться дізнатися, де його можна придбати? Ось вам кілька сайтів: www.drnona-ua.com, doctor-nona.in.ua, shop.konodyuk.org. Ціна лосьйону для тіла Соляріс (Solaris) варіюється від 350 до 450 грн в Україні та від 1450 до 1600 руб в Росії. Деякі дівчата пишуть, що вже не одноразово купували Солярис. А все причина в тому, що він, як кажуть, працює. Можна два?

Залишити коментар