Олівець для брів – найкращі марки. Відгуки і ціни на брендові товари

Олівець для брів

Олівець для брів займає дуже вагоме місце в косметичці кожної дівчини. Його використовують для маскування і зафарбовування місць з нерівномірно зростаючими волосками, для додання бровам чіткості та рівності та, врешті-решт, робить макіяж більш завершеним. Вони бувають як звичайні (дерев’яні), так і автоматичні (висуваються). Кольори також існують різні, відтінок потрібно підбирати під колір волосся.

Брендові марки олівців для брів і відгуки про них

Зараз всі косметичні компанії виготовляють олівці для брів, але не всі можуть похвалитися ідеальною якістю. За опитуванням жінок і візажистів було виділено кілька найкращих торгових марок:
1. Олівець Chanel Crayon Sourcils. Одна назва бренду говорить, що олівець ідеальний. Підкреслює природність брів, випускається в 4 відтінках. У комплекті йде з стругачкою і гребінцем для брів. Стійкість відмінна.
2. Олівець Givenchy Eyebrow Show. Володіє м’якою текстурою, яка після нанесення перетворюється в пудру. Має зручну щіточку. Зберігає вигляд протягом дня. Досить економічний.
3. Олівець Shiseido Natural Eyebrow Pencil. Тримається увесь день, кольори виглядають натурально, відмінно розтушовується за допомогою пензлика, який входить в комплект.
4. Олівець Pupa Eye Brow Pencil. Економічний олівець. Середньої м’якості. Кольори натуральні. Не залишає на бровах грудочки. У комплект йде пензлик середньої жорсткості. Без підфарбовування до 10 годин (але не витримує тренажерний зал).
5. Олівець МАС Eye Brows Lingering. Зручний у використанні, так як він автоматичний. Дуже чітко і легко малює лінії. Стійкий і не жирний. Не економічний, може раптово закінчиться.
6. Олівець для брів від Dior. Надає бровам витончене обрис і м’який колір. Надає ефекту нанесення пудри. У комплект йде точилка, до якої йде спеціальний штирек, для її очищення. Щіточка досить жорстка.
7. Олівець Clinique Superfine Liner for Brows. Це автоматичний олівець, що означає зручний. Дає стійке і рівномірне нанесення, тримається весь день.

Ціни на олівці для брів

Ціна на олівці для брів залежить, де той олівець буде придбаний і якої він торгової марки. Якщо порівнювати звичайний магазин і інтернет магазин, дешевше буде купувати у другому. Ну і звичайно брендовий олівець буде набагато дорожчий, ніж звичайний олівець з менш відомою фірмою. Ціни, які будуть вказані нижче середні і приблизні: ціна на олівець Chanel Crayon Sourcils приблизно 280 грн.; Олівець Givenchy Eyebrow Show близько 200 грн.; Олівець Shiseido Natural Eyebrow Pencil по знижці можна купити за 190 грн.; Олівець Pupa Eye Brow Pencil приблизно 80 грн..; олівець для брів МАС ціна 230 грн.; олівець від Dior від 200 до 250 грн. і ціна на олівець Clinique Superfine Liner for Brows близько 180 грн.

Залишити коментар