Олівець для очей водостійкій. Марки, ціни і відгуки

водостійкий олівець для очей

В даний час косметика повинна завжди допомагати жінці бути красивою і чарівною. Коли звичайний олівець під час літньої спеки або під час плавання на морі, але може бути і в басейні здає позиції, приходить на допомогу водостійкий олівець для очей. При купівлі такого олівця не треба забувати, що відразу треба купити спеціальний засіб для зняття з очей водостійкого макіяжу.

Марки, відгуки та ціни водостійких олівців

Зараз безліч косметичних компаній випускають водостійкі олівці для очей. Але описано буде найпопулярніші з них, які користуються попитом у багатьох жінок. Це такі торгові марки:
1. Dior Crayon Eyeliner Waterproof. Має багато відтінків. У залежності від кольору має різну яскравість. До кінця дня підтікає по кутах. Водостійкість хороша. Ціна близько 300 грн.
2. Artdeco Soft Eye Liner Waterproof. Має гарну консистенцію, після висихання відразу робиться водостійким і не стирається. Не відпичатується на повіках. Містить у собі природні антиоксиданти і вітамін Е. Ціна близько 80 грн.
3. Clarins Waterproof Eye Pencil. Текстура дуже м’яка, злегка рихла. Олівець стійкий (витримує цілий день). Ціна близько 180 грн.
4. El Corazon. Дуже м’який і легко точиться. Щоб намалювати чітку лінію доводиться проводити олівець кілька разів. Слабка водостійкість, але тримається цілий день. Величезний вибір відтінків. Дуже доступна ціна близько 18 грн.
5. Manhattan X-Act Eyeliner Waterproof. Досить твердий грифель і погано малює поверх тіней. Дуже водостійкий олівець, змиває тільки двофазний засіб для зняття макіяжу. Не тече і не скачується. Ціна близько 38 грн.
6. Malva. Наноситься легко і не дряпає повіки. Містить алое і вітамін Е. Дає ефект блиску. Тримається весь день. Дуже легко змивається, тому низька водостійкість. Ціна смішна, близько 12 грн.
7. Quickliner for Eyes Intense від Clinique. Має ефект мокрої підводки, не тьмяніє і зберігає насичений відтінок цілий день. Представлений в 4 відтінках (чорний, коричневий, вугільно-сірий, темний смарагд). Вартість близько 200 грн.
8. Dessin du Regard Waterproof від Yves Saint Laurent. Зберігає насиченість цілий день. Хороша водостійкість. Олівець оснащений для зручності стругачкою. Ціна близько 200 рн.
9. Gosh Velvet Touch Eyeliner. Має пластиковий корпус. Дуже стійкий олівець, зовсім не розмазується, добре тримає лінію. До складу входить вітамін Е і масло жожоба. Не містить ароматизаторів. Вартість олівця близько 100 грн.

Що потрібно знати при використанні водостійкого олівця

Щоб нанесений результат залишався максимально довго потрібно знати деякі особливості нанесення водостійкого олівця: по-перше проведену лінію дуже складно підкоригувати, вона застигає через кілька хвилин. Лінія повинна виглядати рівною, зігнутою і натуральною. По-друге, для внутрішньої частини ока цей засіб не підходить (потрібно підфарбовувати звичайним олівцем). По-третє, не можна забувати змивати на ніч.

Залишити коментар