Олівець для очей з розтушовуванням – як користуватися? Поради початківцям

Олівець для очей з розтушовуванням

Сьогодні олівець для очей є must-have для макіяжу, його можна знайти в косметичці кожної дівчини. Олівці бувають різноманітні: дерев’яні, автоматичні, з точилом і з розтушовуванням (називають ще аплікаторами). Останній дуже зручний у використанні і необхідний для того, щоб урізноманітнити свій образ.

Олівець для очей з аплікатором. Поради по використанню

Для доповнення до звичайних олівців косметичні компанії виготовляють розтушовування. Розтушовування бувають різної форми: у вигляді спонжа, пензлика, косої форми, з поролону, латексу.

Поради по застосуванню олівця з розтушовуванням або для чого він потрібен:
1. Прискорює процес нанесення макіяжу очей. Коли кудись поспішаєш, починають руки тремтіти, лінії можуть вийти не ідеальними. На допомогу приходить растушовка, вона пом’якшує нерівні контури стрілок і при цьому рятує макіяж.
2. Одним олівцем можна зробити декілька видів макіяжу очей. Якщо не використовувати розтушовування, то лінії будуть чіткі, що зробить образ трохи зухвалим. Якщо нанести олівець на все віко, а потім розтушувати, то можна замінити насичені тіні і підкреслити очі. А якщо наносити поступово олівець і розтушовувати його, то вийде димчастий ефект, який зробить більш глибоким колір очей.
3. Якщо растушовку намочити, можна прибрати нерівності ліній або тіні, які обсипалися на нижню повіку.
4. Розтушований олівець на очах стає більш водостійкий, і макіяж довше зберігається і не розмазується.
5. Олівець з розтушовуванням допомагає швидко зробити найпопулярніший на даний момент макіяж – smoky eyes.
6. Не можна забувати, про те, що растушовку потрібно постійно чистити або мити, щоб не завелися хворобливі мікроби, які викликають різні алергії очей.

Найпопулярніші олівці з розтушовування

Олівці, про які йтиметься нижче, були обрані завдяки відгукам жінок, які користуються такими косметичними засобами. Це такі бренди:
1. Олівець ArtDeco Magic Eye Liner. Олівець з кремовою консистенцією і косим розтушовуванням. Довго тримається на повіках, не віддруковується. Розтушовування м’яке.
2. Олівець Eveline Eye Max Precision. Викручуючий автоматичний олівець з спонжиком для розтушовування. Розтушовування в міру щільне, не викликає роздратування, користуватися приємно і зручно. Віддруковується на повіці.
3. Олівець Clinique Quickliner For Eyes. Кремоподібна структура, без ароматів, дуже зручний спонж растушовка. При розтушовуванні не травмує і не розтягує шкіру очей.
4. Олівець L’Oreal Infallible Eyeliner. Стійкий автоматичний олівець з благородним мерехтінням. Якщо скористатися розтушовуванням виходить ефект тіней. Розтушовування з латексу (нагадує гуму), добре «стирає» олівець.

5. Олівець Dior Crayon Eyeliner. Має м’який грифель з матовим покриттям, аплікатор зроблений з якісного матеріалу і може створювати за допомогою олівця м’які лінії або основу під тіні, яка додасть їм екстра силу.

Залишити коментар