Осінні тренди – відтінки фарби для волосся. Марки, новинки

фарби для волосся

Осінь … Не хочеться дощу, холоду … Хочеться приємного теплого часу, теплого сонця … Хочеться зробити для себе щось приємне, помінятися, як осінній лист. Варіант – пофарбувати волосся в новий колір або освіжити старий. А ось що модно цієї осені?

Осінні тренди – фарба для волосся

Осінь 2012, як і весь рік, пропонує залишатися природними. Якщо ви любителька темного кольору волосся, то віддайте перевагу відтінкам – шоколад – темний, пряний. Для яскравої особистості підійдуть всі відтінки золотого – палітра від мідного до вогненно-рудого. Для власниць світлого волосся необхідно звернути увагу на холодні кольори – платина, попелястий, ясно-русявий.
Новинки ринку від світових виробників вже спробували багато. Ви повинні їх знати!
Бренд зі світовим ім’ям Schwarzkopf пропонує фарбу Essential Color. Палітра з 15 кольорів, з вмістом екстрактів білого чаю, плоду лічі, ніжно буде піклуватися про волосся. Однак цінова категорія цієї фарби – від 85 гривень.
Торгова марка Garnier представляє на ринок нову фарбу Garnier Color & Shine. Фарба має кремоподібну структуру без аміаку, завдяки чому відмінно зафарбовує сивину, надаючи відмінний колір і блиск волоссю. У складі цієї фарби екстракт журавлини і арагановое масло. Середня ціна – близько 35 гривень.
Фарба для волосся Casting Crem Gloss від L’Oreal з’явилася на ринку досить давно і вже встигла відмінно себе зарекомендувати. Яскраві кольори і кращі компоненти – це пропозиція від модного торгового бренду. Перевагою цієї фарби є те, що будь-яка світловолоса жінка, яка вирішила спробувати себе в іншому більш темному кольорі, тепер може спокійно це зробити, не боячись, що темний пігмент буде довго і трудомістко виводитися з волосся. З фарбою від L’Oreal така мрія стала здійсненна. Ціна на таку фарбу – 90 гривень.
Звичайно ж професійна фарба для волосся Estel. Це компанія визнана провідною у виробництві величезного набору відтінків. Особливістю фарби є те, що вона відновлює пошкоджене волосся, живлячи його вітамінами, додаючи блиск і сяйво. Тепер Estel це сильний конкурент багатьох світових виробників. Орієнтовна ціна – 50 гривень.

Барви осені – 2012

В принципі, дотримуватися модних тенденцій треба завжди. Слідувати порадам стилістів і перукарів. Але зраджувати своїм улюбленим і перевіреним виробникам косметичних засобів необхідно обережно. Адже вони стараються для вас, винаходячи нові формули, нові кольори. Торгові марки косметичних засобів завжди бажають одного, щоб жінка була красива і задоволена цим результатом! Тому міняйтеся, шукайте себе, благо для цього зараз є все необхідне!

Залишити коментар