Підводка для очей Лореаль (L’Oreal). Ціни та відгуки

Підводка для очей Лореаль

Компанія L’Oreal є лідером на світовому ринку косметики, її продукція найбільш поширена і купується в цілому світі. Заснована компанія була в 1907 році Еженом Шуеллереом, який був хіміком. Зараз компанія випускає серії по догляду за шкірою, засоби для макіяжу (сюди входять засоби для очей, губ, обличчя та нігтів), фарби для волосся і засоби для догляду і укладання волосся. У складі засобів для макіяжу очей L’Oreal входять різноманітні підводки для очей.

Підводки для очей L’Oreal і відгуки

Є кілька видів підводок для очей від компанії L’Oreal:
1. Підводка для очей L’Oreal Make Up Liner Resist Waterproof. Це водостійка підводка, яка має особливу тонкий пензлик, а також легку рідку консистенцію. Довго тримається на очах, не стирається і що особливо підходить для чутливих очей, а також для тих, хто не обходиться кожен день без контактних лінз.
2. Підводка для очей L’Oreal Make Up Super Liner. Має ніжну текстуру (не маслянисту), тому вона не скачується і тримається протягом усього дня. При нанесенні швидко висихає, не тріскається. Дуже зручний аплікатор, з ним може впоратися будь-який новачок у справі малювання стрілок. Він довгий, гнучкий і тонкий, що дозволяє малювати лінії на будь-який смак. Під цією серією випускаються ще підводки з мерехтливими частинками і з ультра чорним кольором.
3. Підводка для очей L’Oreal Make Up Super Liner Luminizer. Це додаткова серія до підводки L’Oreal Make Up Super Liner, але відрізняється від неї особливим золотистим мерехтінням. Буває різноманітних кольорів: синя, коричнева, зелена і фіолетова.
4. Підводка для очей L’Oreal Make Up Super Liner Duo. Підводка дає яскраву і інтенсивну лінію, яка не обсипається, не змащується і тримається весь день. Аплікатор має незвичайну форму: плоский з боків і спереду широкий, це дозволяє наносити стрілки будь-якої ширини, забезпечуючи максимальну чіткість.
5. Підводка для очей L’Oreal Make Up Super Liner Gel Intenza. Це гелева підводка, яка має унікальну структуру. Вона просто ковзає по повіці і зберігає інтенсивність кольору протягом дня. У комплект до підводки йде спеціальний пензлик.
6. Підводка для очей L’Oreal Make Up Super Liner Perfect Slim. Це підводка-фломастер, яка має фетровий аплікатор. Ультратонкий пензлик робить нанесення підводки грою, можна легко нанести одним рухом. Вона також є водостійкою. Зручна упаковка.
Відгук, про якусь річ мова суб’єктивна, вона залежить від безлічі різних факторів. Але більшість дівчат, які користувалися, хоча б однією з цих підводок залишилися задоволені.

Ціни на підводки L’Oreal

Компанія L’Oreal підтримує демократичну політику цін на свою продукцію і вона цілком доступна. Ціни коливаються в районі 75 – 100 гривнів. Так як вище говоролася, L’Oreal вважається найпоширенішою торговою маркою, то і придбати підводки цієї компанії не склада проблема. Її можна купити майже у більшості інтернет магазинах і звичайних магазинах. Але завжди потрібно остерігатися підробок.

Залишити коментар