Рідка підводка для очей. Відгуки. Плюси і мінуси

Рідка підводка для очей

Підводка як рамка для очей, в яку вставлена дорога картина. Звичайно, якщо ця картина буде вставлена в бідну і некрасиву рамку, це буде помітно й неприємно будь-якому оку. І з підведенням справа йде так само. Якщо вона вміло нанесена, то візуально зробить Ваші вії густіші, а макіяж більш виразним.

Плюси і мінуси рідкої підводки. Що потрібно знати?

Багато жінок, щоб підвести очі користуються контурним олівцем. Але якщо Вам потрібен стійкий макіяж, найкраще вибрати рідку підводку. Такі підводки набагато стійкіші олівців і дають більш насичені кольори.
1. Стрілка або лінія, проведена цією підводкою, виходить дуже чітка і помітна. Око стає надзвичайно виразним. Ця підводка створює найбільш досконалу лінію. З допомогою неї можна експериментувати нескінченно, завдаючи то ледве видимі лінії, то розкішні стрілки. А от якщо Ви, майстерністю нанесення не володієте, тоді це для вас може стати мінусом. Щоб промальовувати красиву лінію потрібно добре набита рука. А також деякі види підводок мають властивість довго сохнути.
2. Пензлик дуже важлива деталь в підводці. Він буває у вигляді тонкої довгої до 1 см, або схожий на фломастер. Ті, хто тільки почав освоювати техніку нанесення рідкого підведення краще скористатися аплікатором у вигляді фломастера. Ним не тільки легше провести рівну лінію, але й можна регулювати її товщину. Також підводка – фломастер ідеальний засіб для того щоб освіжити макіяж. Однак потрібно згадати про мінуси, такий вид підводки швидко засихає в тюбику, а нанесена лінія виходить не такою яскравою і злегка димчастою.
3. Не варто використовувати підводку, якщо вона темніша туші для вій. Контур на нижню повіку не повинен бути нанесений товстіший, ніж на верхнє це буде вважатися моветоном.

Популярні торгові марки підводок

Скількох жінок не питай, а асоціація підводки для очей, напевно, у всіх одна. Відразу спливає образ Одрі Хепберн (Audrey Hepburn), Мерилін Монро (Marilyn Monroe), Бріджит Бордо (Brigitte Bardot). Мода на рідку підводку збереглася і по сьогоднішній день. Кокетливі, виразні стрілки, виведені за допомогою рідкої підводки можна побачити на таких знаменитостей як Ріанна (Rihanna), всім відома Діта Фон Тіз (Dita Von Teese), світська левиця Періс Хілтон (Paris Hilton), Тіна Канделакі і ще на багатьох інших.
Перед тим як вибрати рідку підводку для очей потрібно вивчити відгуки покупців, а також поради візажистів. За численними опитуваннями виділені найпопулярніші торгові марки підводок: MAC, Essence, Maybelline New York, Bobbi Brown.

Залишити коментар