Скраб для обличчя Чиста лінія. Ціни в інтернет-магазинах. Відгуки

скраб для обличчя з абрикосовими кісточками

Кожен день ми чуємо про безліч різних косметичних компаній. Більш того, ми чуємо ще більше засобів по догляду за шкірою. І серед них є компанія, яка всього лише трохи більше 10 років на ринку, але відома вже багатьом. Це кампанія носить назву «Чиста лінія» і славиться, перш за все, своїми кремами по догляду за шкірою.
Але сьогодні ми пропонуємо вам ознайомиться зі скрабом для обличчя від цього бренду. Їх є кілька, але ми хочемо звернути вашу увагу на скраб для обличчя з абрикосовими кісточками, до складу якого входить також і ромашка, і біла глина. Даний продукт підходить як для нормальної, так і для комбінованої шкіри. До того ж, цей скраб має якусь подвійне дію. Перша – це, завдяки подрібненим абрикосовим кісточках, дбайливо видаляються відмерлі клітини шкіри, вирівнюється її поверхня, покращується колір обличчя і стимулюється регенерація самих клітин. Друга – це за рахунок екстракту ромашки, шкіра стає м’якша, а завдяки білій глині, – звужуються пори, у наслідку чого, вона стає бархатистою. Дівчата, які користувалися даними скрабом, відзначають, що це саме той засіб, який влаштовує повністю всіх. Багато хто з них, вже кілька років користуються скрабом для обличчя з абрикосовими кісточками від «Чиста лінія». Деякі панянки використовують його і як скраб для всієї шкіри тіла. Правда, це роблять рідко. І зовсім не через те, що поганий результат, а через те, що обсяг тюбика всього лише 50 мл. Тим не менш, всі в один голос відзначають, що цей засіб – просто чудовий. Приємна консистенція скрабу і легкий запах беруть своє. Правда, якщо у вас занадто вже чутлива шкіра обличчя, вам цей чудо-скраб може бути грубуватим.

І останній приємний момент. Ті, хто користуються скрабами знають, що цінова політика у них занадто велика від 15 до 150 гривнів. Але зі скрабом для обличчя «Чиста лінія» з абрикосовими кісточками все інакше. Його вартість всього 11 грн в Україні. А все лише тому, що це вітчизняний виробник. І як за таку ціну його не купити? Якщо ви хочете придбати його в Інтернеті, то пропонуємо вам відвідати наступний сайт: chistulia.com.ua. І нехай всі позаздрять вашій красивій і доглянутій шкірі обличчя.

Избавить ваше тело от нежелательных волос раз и навсегда поможет лазерная эпиляция, которая проводится профессионалами в ценре лазерной эпиляции люменис.

Залишити коментар