Тіні для очей кольору морської хвилі. Які тіні кращі?

Тіні для очей кольору морської хвилі

Колір морської хвилі … А якого вона кольору, хвиля? Це зелений чи синій? Згадайте, як виглядало море, коли ви прощалися з ним до наступного літа. Ось він – той самий колір: глибокий теплий синій, плавно перехідний в спокійно-зелений. Дивитися би, так не надивитися. А може спробувати використовувати цей відтінок у своєму макіяжі?

Який макіяж для очей нині в моді

З модним макіяжем на осінь 2012 стилісти вже визначилися. Кольори осені – коричневий, рудий, жовтий, або відтінки синього і зеленого на повіках – ось тренди нинішнього сезону. Більш того – нинішня мода диктує правила одного тону в макіяжі очей. І якщо колір один, то питання вибору тіней звужується до вибору їх якості. Зрештою, яким би відомим і дорогим не був бренд, який створює тіні для очей в потрібному нам кольорі, якою б палітрою не володіла новітня колекція, ми все одно проводимо чимало часу в пошуку бажаного відтінку.

Кращі тіні для очей кольору морської хвилі

Тіні для повік Ombre Minérale, Clarins підходять для двох видів нанесення – вологого і сухого, тому насиченість кольору і щільність покриття регулювати дуже легко. Самі відтінки випускаються в різних фактурних формах: перламутрові, матові та шовковисті.
Тіні-пудра-моно для повік YVES ROCHER подарує насиченість кольору, моментальне покриття, легкість в нанесенні та стійкість. Дані тіні тестувалися офтальмологами, тому добре підходять для чутливих очей. До коробочки додається зручний аплікатор.
Мінеральні тіні компанії SISEL виготовлені спеціально для пом’якшення, зволоження і захисту ніжної шкіри повік. Тіні мають водостійкі властивості, тому тримаються на повіках прекрасно, не скочуючись у складках повік. Колір морської хвилі представлений в оксамитовій текстурі, яка підкреслить глибину вашого погляду та вразить теплотою.
Тіні L’Oreal Color Appeal Chrome Intensity – тіні, які змушують очі сяяти. Переливаюча текстура дозволяє створити макіяж для сміливих модниць. Нанесення цих тіней для очей відбувається плавно, так як найтонші частки легко розтушовуються і лягають на шкіру повік.
Творці марки Bremani знайшли спосіб «консервування» морського кольору, створивши тіні-олівець для очей. Компоненти його водостійкі, а підвищений пігментний склад дозволить нанести макіяж для очей одним рухом руки. Тіні-олівець можна використовувати як класичні тіні, так і в якості підводки для очей. Ще одним полюсом є відсутність парабенів у складі тіней Bremani.

Слідуючи правилам макіяжу, не забувайте того, що колір тіней для повік повинен відтіняти колір ваших очей, повністю гармоніювати з кольором, шкіри, волосся, і звичайно ж одягу.
Морського вам настрою!

Залишити коментар