Тональний крем Dermablend

Тональний крем Dermablend

Тональний крем – основний компонент жіночого макіяжу. Існує багато різних марок по виробництву декоративної косметики, але якщо ви хочете отримати відмінний маскуючий засіб, що володіє лікувальними властивостями, то тональний крем Dermablend від Vichy – це правильний вибір.
Компанія по виробництву косметики Vichy була створена в 1931 році, в результаті плідної співпраці між удачливим підприємцем і доктором. Вся продукції фірми збагачується цінними мінералами води, яка видобувається в французькому місті Віші, якому марка на сьогоднішній день зобов’язана своєю назвою. Завдяки унікальним властивостям своєї продукції та високій якості, марка займає лідируючі позиції серед висококласної косметики у всьому світі.

Серед цікавих фактів, що характеризують косметику марки, можна відзначити, що лінія Віші відноситься до розряду дермокосметики, тобто продукція усуває причини виникнення шкірних захворювань, а не їх наслідки. Компанія відноситься до новаторів на ринку косметики, адже саме під цією маркою вперше почали випускати засоби по догляду за різними типами шкіри. Крім того, примітний той факт, що косметика поширюється виключно через мережу аптек.

Тональний крем Dermablend від Vichy

Тональний крем Dermablend – продукт всесвітньо відомої косметологічної фірми Vichy. Виробники гарантують стійкий ефект протягом 12 годин, причому тональний крем маскує дефекти шкіри, не створюючи відчуття маски. Легка текстура прекрасно розтушовується на шкірі, що дозволяє збільшувати концентрацію маскуючих пігментів крему в чверть, що, на думку виробників, в два рази більше, ніж в інших тональних кремах. Консистенція крему не в’язка, що дозволяє легко наносити його на будь-який тип шкіри. Тональний крем Дермабленд володіє високою пластичністю текстури, забезпечує максимально рівний тон на всій поверхні нанесення і високий маскуючий ефект. Крім того, крем легко розподіляється на шкірі і не створює помітних потовщень. Він дозволяє приховати почервоніння, проблемні місця, розширені пори і нерівний тон. Володіючи високою стійкістю, він дозволить зберегти ваш макіяж протягом всього дня.
Серед інших якостей тонального крему Dermablend лабораторії Vichy слід зазначити, що він гіпоалергенний, не призводить до появи комедонів і не викликає розвитку акне. До складу крему не входять масла і віддушки. Крім того, крем підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для чутливої.

Як правильно користуватися тональним кремом

Будь-який тональний крем – це косметичний засіб, яким потрібно правильно користуватися, щоб домогтися найкращого ефекту. Перш за все, перед нанесенням тональної основи, необхідно заздалегідь очистити і зволожити шкіру будь-яким засобом для догляду за обличчям. Далі, тональний крем наноситься легкими рухами за допомогою подушечок пальців або косметичного спонжа. Правильно розподіляти крем слід від центру обличчя до його зовнішній стороні.
Якщо ви хочете приховати який-небудь помітний дефект, розтушуйте більшу кількість крему в цій області. Для того, щоб крем не був помітний, слід також нанести його на шию, привушну область і ретельно розтушувати біля лінії росту волосся. У випадку, якщо ви не домоглися бажаного ефекту, повторно нанесіть крем. Забороняється використання тонального крему за наявності відкритих або свіжих ран. Намагайтеся використовувати тональну основу протягом її терміну придатності, в цей період засіб володіє найкращими захисними і маскуючими якостями.

Залишити коментар