Тональний крем Helena Rubinstein (Хелена Рубинштейн)

Тональний крем Helena Rubinstein

На сьогоднішній день складно уявити собі макіяж без тонального крему, адже це основа, яка не тільки допомагає приховати дрібні дефекти шкіри, але і захистити її від згубного впливу зовнішнього середовища. Жінки з прадавна прагнули домогтися гладкої, рівної шкіри з рівномірним тоном. У стародавніх греків, наприклад, цінувалася біла шкіра, заради чого жінки покривали обличчя пастою зі свинцю і ртуті, а римляни використовували спеціальні білила або гашене вапно. Сьогодні, завдяки досягненням сучасної науки і технологій, жінки можуть досягати рівномірного кольору обличчя завдяки дієвим тональним кремам.

Поява бренду Helena Rubinstein

Засновниця однойменної марки народилася в далекому 1872 році в Кракові, і була наймолодшою в сім’ї. У ранньому віці вона винайшла власний крем, що отримав назву «Valaze». Крем володів захисними і відновлюючими властивостями і був створений на основі сімейного рецепта її матері. Чудо-засіб моментально став хітом продажів.
У 1902 році Хелена відкриває свій перший салон краси, названий на честь крему. Надалі, її кар’єра розвивається стрімко, і вона відкриває мережу косметичних магазинів. Але Хелена Рубинштейн не зупинилася на досягнутому і продовжувала підкорювати світ – спочатку Європу, потім Америку.
Примітний той факт, що Хелена була одружена двічі, і чоловіча лінія косметики отримала свою назву на честь її другого чоловіка. Девізом всього життя цієї великої жінчині був наступний вираз: «Немає непривабливих жінок, є ледачі».

Тональний крем Helena Rubinstein

Серед серії декоративної косметики Helena Rubinstein варто розглянути лінію тональних кремів. Наприклад, дієвим тональним кремом в серії виступає Color Clone Perfect Complexion Creator. Завдяки унікальній формулі, засіб після нанесення на шкіру буквально відтворює її природний колір. До складу крему входять масла, які дозволяють досягти ефекту «другої шкіри». Після випаровування масел, на шкірі залишаються зволожуючі елементи, які зливаються з шкірою і роблять її рівнішою. Тональний крем Хелена Рубинштейн відмінно матує тон шкіри і завдяки легкій формулі не відчувається на обличчі. Крім того, крем не залишає слідів на одязі.
Всі засоби від Хелена Рубинштейн відрізняються оздоровчою дією. Якщо ви хочете отримати тональний крем і ліфтинг процедури в одному флаконі, то тональна основа «Face sculptor make up» від Helena Rubinstein – те, що вам потрібно. Цей тональний крем забезпечить вашій шкірі не тільки надійний захист і зволоження, але і відмінно матує і приховує дефекти шкіри.
Вибираючи косметику торгової марки Хелена Рубинштейн, ви отримуєте гарантовану якість і відмінний засіб по догляду за шкірою. Декоративна косметика цієї марки приваблює багатьох зірок Голлівуду, але на сьогоднішній день вона доступна і вам.

Залишити коментар