Тональний крем Revlon (Ревлон)

Тональний крем Revlon

Сучасна індустрія косметики пропонує широкий асортимент засобів по догляду за обличчям та декоративної косметики. Тональний крем – основний елемент будь жіночої косметички, завдяки сьогоднішнім досягненням науки і технологій об’єднує в собі не тільки засіб для створення бездоганного макіяжу, але і догляд за шкірою обличчя.
У світовій індустрії з виробництва декоративної косметики назва марки Revlon вже більше 70 років асоціюється з косметикою високого класу. На сьогоднішній день бренд пропонує широкий асортимент декоративної косметики, засобів для догляду за шкірою обличчя і тіла, парфумерії, яка відома жінкам у всьому світі.

Історія виникнення Revlon

Свій початок компанія бере у 1932 році. Засновниками торгової марки виступав творчий тандем Чарльза Ревсон, його брата Джозефа і хіміка Чарльза Лахмана. Початок у компанії був досить скромним, троє засновників об’єднали свої незначні накопичення та створили інноваційний лак для нігтів, який містив фарбувальні пігменти, що дозволяють досягти більш рівномірного покриття і стійкості. Через всього лише кілька років свого заснування, компанія досягла багатомільйонного обороту. На сьогоднішній день марка пропонує великий асортимент декоративної косметики, серед якої особливе місце займають тональні креми.

Тональний крем Revlon

Тональний крем від Ревлон Custom Creations Foundation – це унікальна тональна основа, яка не має аналогів серед інших брендів. Завдяки інноваційному поєднанню двох тонів тональної основи, він дозволяє досягати абсолютно будь-якого результату. Даний засіб випускається у флаконі, оснащеному пульверизатором, який складається з двох порожнин. В одній з них знаходиться тональна основа світлого тону, в іншій – темного. Безпосередньо флакон оснащений шкалою з номерами відтінків, від одного до п’яти і зображеннями одержуваного тону. Для того, щоб створити унікальний тон, який підходить саме для вашої шкіри, необхідно повернути шкалу із зазначенням її на позначці з необхідним тоном. При цьому з кожної порожнини буде взято необхідну кількість крему для отримання потрібного тону.
Не менш якісний тональний крем Photo Ready пропонує торгова марка Revlon. Завдяки спеціальному складу, в який входять світловідбиваючі елементи, шкіра обличчя буде виглядати ідеально при будь-якому освітленні і крем допоможе приховати всі недоліки. Непомітний на обличчі, він надає шкірі природного здорового сяйва і бездоганно вирівнює тон. Крім того, тональний крем не містить жирів, що допомагає досягти матуючого ефекту.
Якщо ви хочете створити ультра стійкий макіяж, який протримається протягом 16 годин, то компанія Revlon може запропонувати вам тональний крем для комбінованої шкіри Color Stay. Крем забезпечує живлення і зволоження шкіри і забезпечує свіжість макіяжу протягом всього дня.

Залишити коментар