Тональний крем Rimmel

Тональний крем Rimmel

Косметика Rimmel на сьогоднішній день відома в усьому світі. Компанія пропонує широкий асортимент декоративної косметики, в якій ви зможете знайти засоби по догляду за обличчям, декоративну продукції для очей і губ, тональну основу, пудру, а також косметику для догляду за нігтями. Особливою популярністю у жінок користуються тональні креми Rimmel, які відрізняються легкістю текстури і стійкістю.

Історія Rimmel

Свій початок торгова марка бере в 1834 рік, коли відомий парфумер, який служив при дворі королеви Жозефіни, погодився відкрити свій магазин з виробництва ароматів на одній з найбільш престижних вулиць Лондона – Бонд Стріт. Завдяки талантам Юджина Ріммеля – сина відомого парфумера будинок Rimmel почав процвітати і розвиватися, і незабаром прославився на всю Європу. Примітний той факт, що саме Юджин вперше винайшов туш для вій. І на сьогоднішній день на багатьох мовах світу слово «rimmel» як і раніше в перекладі означає «туш». Крім того, Юджин Ріммель сталь випускати такі інноваційні продукти, як помади з ароматизаторами і засоби для підфарбовування губ, мило, парфуми для ванн – все це було в дивину людям того часу. Ось такий незвичайний і гучний початок був у відомої і на сьогоднішній день торгової марки.

Тональний крем Rimmel

Основою будь-якого макіяжу завжди залишається тональний крем. Саме тому при виборі даного засобу по догляду за обличчям слід робити ретельний вибір і враховувати особливості вашого типу шкіри. Торгова марка Rimmel пропонує широкий асортимент тональних кремів, розрахованих на різні види шкіри.
Якщо вас цікавить стійкість, то слід зупинити свій вибір на тональному кремі Rimmel «Lasting Finish 16Hr». Даний крем включає у свій склад комплекс з семи мінералів, які роблять благотворний вплив на шкіру і надають їй здоровий вигляд. Нежирна формула крему, створена на силіконовій основі, дозволить залишатися тональній основі на обличчі до 16 годин і не змащувати. Для досягнення найкращого ефекту, крем рекомендується наносити кінчиками пальців, а не спонжем.
Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра виглядала бездоганно рівною і матовою, то варто вибрати тональний крем Rimmel «Stay Matte Foundation». До складу цього тонального крему входить формула «сяйво», яка дозволяє зберегти свіжість шкіри і бездоганний зовнішній вигляд до 12 годин, комплекс «чиста шкіра», що поєднує в собі натуральні кислоти та рослинні екстракти, що дозволяють усунути дрібні недоліки шкіри. Крім того, рецептура крему не включає в себе штучні ароматизатори і ефірні масла.
На сьогоднішній день марка співпрацює з такими знаменитостями, як Кейт Мосс, Джорджія Мей Джаггер і Зої Дешанель. Ці дівчата можуть оцінити якість продукції, як ніхто інший. Будь то тональний крем Rimmel або туш для вій, ви гарантовано оціните високу якість і стійкість продукції.

Залишити коментар