Тональний крем Shiseido White Lucent

Тональний крем Shiseido White Lucent

Декоративна косметика створена не тільки для того, щоб прикрашати жінок і приховувати незначні недоліки, але й для підвищення настрою. Косметика покликана приносити задоволення будь-якій її власниці. Воістину якісні засоби, створені для того, щоб приносити радість, ви знайдете у відомої японської марки Shiseido.

Про бренд Shiseido

Shiseido – п’ята за величиною в світі косметична компанія, яка має не глибокі історичні корені. Історична батьківщина торгової марки – Японія, і назва бренду в перекладі означає «тисяча побажань щастя». Адже декоративна косметика призначена для того, щоб радувати жінок, дарувати їм щастя і викликати на їхніх обличчях посмішку. Засновником провідної на сьогодні компанії став аптекар, який служив на флоті – Юшин Фукухара в 1872 році. Завдяки стародавнім традиціям сходу і унікальній рецептурі, яку дозволили втілити західні технології, продукція фірми стала безперечним лідером на ринку.

Одним з перших продуктів Юшина став лосьйон для тіла «Eudermine». Популярний понад століття тому, він і зараз залишається актуальним для жінок, які ретельно стежать за своєю шкірою. Завдяки оригінальним технологіям і унікальній рецептурі, продукція Shiseido змогла швидко вийти на світовий ринок та завоювати симпатії нових споживачів. Вся продукція марки відрізняється універсальністю, що, на думку її творця повинно проявлятися у всьому – починаючи від косметики і закінчуючи жіночою красою.

Тональний крем Shiseido White Lucent

Серед засобів Shiseido по догляду за шкірою, слід виділити лінію тональних кремів, а саме тональну основу елітного класу Shiseido White Lucent. Цей тональний крем відрізняється істинно японською якістю і горезвісною універсальністю. Засіб підходить для будь-яких типів шкіри і часу доби.
Легка текстура тонального крему Shiseido White Lucent без зусиль наноситься і розтушовується на шкірі. Вхідні в його склад активні речовини живлять і зволожують шкіру обличчя. Крім того, крем має ліфтинг ефект і призначений для нормальної та сухої шкіри. До складу формули входять також сонцезахисні фільтри, які збережуть шкіру від шкідливого сонячного випромінювання. Завдяки нев’язкій текстурі, ви зможете добитися ідеального рівного тону і отримати ефект гладкої, шовковистої шкіри. Тональний крем Shiseido підкреслить природний, здоровий колір обличчя і приховає дефекти і вади.
Тональна основа не закупорює пори і завдяки легкій текстурі рівномірно наноситься на всі ділянки обличчя. Виробники рекомендують використовувати засіб вранці і ввечері після попереднього очищення і зволоження шкіри. Наносити тональну основу слід в незначних кількостях, акуратно розподіляючи по шкірі, уникаючи її розтягування.
Тональний крем Шізейдо представлений двома базовими відтінками – натуральний і колір засмаги, крім того, в лінії можна знайти чотири проміжних тони.

Что кроме красивого внешнего вида может привлечь противоположный пол? Да, именно Armand Basi парфюмерия, которая славится своими неповторимыми ароматами и стойкостью.

Залишити коментар