Тональний крем Sisley (Сіслей)

Тональний крем Sisley

Кожна жінка знає, наскільки важливий догляд за шкірою обличчя. Адже доглянуте обличчя – це її візитна картка. На жаль, жіноча шкіра відрізняється високою сприйнятливістю, тому вимагає додаткового догляду. Стежити за обличчям потрібно не тільки в люті морози, але і сонячну, вологу і вітряну погоду. Так само, як ми захищаємо своє тіло від зовнішніх чинників одягом, ми повинні захищати свою шкіру тональним кремом. На сьогоднішній день різноманіття торгових марок і брендів може викликати розгубленість. Тому варто прислухатися до думки інших жінок, а радять вони спробувати тональний крем Sisley.

Про бренд Сіслей

В основі всієї продукції торгової марки лежить фітокосметологія, тобто компанія використовує натуральні рослинні екстракти при створенні своєї косметики. Sisley випускає не тільки висококласну декоративну косметику, але і засоби по догляду за обличчям і тілом і парфумерію. Основи концепції рослинної косметики заклав засновник бренду Юбер д’Орнано в далекому 1976 році. Саме тоді була створена компанія Sisley, яка через сторіччя перетворилася в міжнародного гіганта по виробництву косметики.
На сьогоднішній день Sisley пропонує широкий вибір тональних кремів. Серед найбільш популярних можна виділити деякі види, наприклад, тональний крем «Phyto Teint Eclat» або «Transmat Make-up». Безсумнівно кожен тональний крем варто підбирати під свій тип шкіри і враховувати її дрібні вади і недоліки, і декоративна лінія Sisley допоможе вам у цьому як не можна краще.

Тональний крем Sisley

Тональний крем Sisley «Phyto Teint Eclat» – це легкий фітокрем, завдяки якому ваша шкіра набуде ідеальний тон, здоровий вигляд і сяйво, шовковистість і яскравий відтінок. Легка текстура дозволяє легко наносити і розтушовувати крем на обличчі. У його склад входять натуральні екстракти гарденії, липи, мальви, які пом’якшать і заспокоять знервовану шкіру. Нежирна текстура тональної основи розроблена спеціально для всіх типів шкіри. Рідка формула і найлегша текстура роблять його зручним у повсякденному застосуванні. Крім того, має високу стійкість, що дозволить зберегти вам макіяж до 10 годин.
Якщо ви хочете добитися максимально матового відтінку вашої шкіри, при цьому зберегти стійкий і свіжий макіяж, домогтися максимально рівномірного природного тону обличчя та надати обличчю бархатистість, то тональний крем Сіслей «Transmat Make-up» створений саме для вас. Ця тональна основа володіє високими зволожуючими і захисними властивостями. Крім того, основа відновлює природні функції вашої шкіри і залоз внутрішньої секреції, ефективно дбає про вашу шкіру і додає відчуття комфорту. Завдяки своїй універсальній текстурі тональний крем Сіслей «Transmat Make-up» підійде до будь-якого типу шкіри.
Продукцію торгової марки по достоїнству оцінили такі вітчизняні знаменитості, як Ольга Кабо, Марія Шукшина і багато інших. Не забувайте, що найголовнішу деталь вашого образу – це доглянуте обличчя, і тональні кремі Сіслей – це перший крок на шляху до досконалості.

Залишити коментар