Тональний крем Візаж (Visage)

Тональний крем Візаж

Існує широко поширена думка про те, що чим дорожча косметика, тим кращої якості вона. Однак, незважаючи на це твердження, багато жінок розуміють, що це не завжди так. Наприклад, продукція вітчизняного виробника часто менш дорога, за якістю не поступається імпортним маркам. Одним з факторів є відсутність витрат на доставку з інших країн, і крім того, вітчизняні виробники прагнуть максимально враховувати можливі вимоги і фактори, які будуть впливати на вибір тієї чи іншої жінки.

Торгова марка «Калина»

Однією з марок якісної вітчизняної косметики виступає ТОВ Концерн «Калина». Це косметична компанія російського походження, яка пропонує продукцію не тільки в Росії, але і в багатьох країнах СНД та Європи. На сьогоднішній день концерн є лідером на ринку по засобах для догляду за шкірою. Він володіє такими брендами, як «Чорний жемчуг», «Оксамитові ручки», «Чиста лінія» і багатьма іншими відомими марками. Крім того, концерн є одним з найбільших виробників парфумерії. Високотехнологічне обладнання дозволяє марці відповідати суворим міжнародним стандартам і займати лідируючі позиції на ринку косметичних і парфумерних виробів. Вся продукція бренду проходить ретельний контроль якості та клінічні випробування. При її створенні використовуються тільки кращі компоненти, які дозволяють піклуватися про красу і здоров’я жінок, що віддають перевагу косметиці даної марки.

Тональний крем «Візаж»

Одним із затребуваних продуктів у торгової марки Калина на сьогоднішній день виступає тональна основа. Тональний крем «Візаж» ви можете знайти в двох відтінках – відтінок 01 «опал» і відтінок 02 «персиковий». Завдяки легкій текстурі крем рівномірно лягає на шкіру. Крім того, тональний крем «Візаж» має високу стійкість і збереже ваш макіяж протягом всього дня. Завдяки спеціальній рецептурі тональний крем не залишає жирного блиску, додає обличчю рівномірний і природний відтінок. Завдяки наявності в його складі вітаміну Е, він чудово зволожує і живить шкіру, запобігаючи її передчасному старінню.

Догляд і захист

До того ж, тональний крем «Візаж» є універсальним захистом для будь-якої погоди. У сонячну погоду ваша шкіра буде надійно захищена від ультрафіолетових променів завдяки UV-фільтру, а в холодну пору тональний крем відмінно зволожить та захистить шкіру від зовнішнього впливу.
Не слід забувати, що тональний крем є засобом по догляду за обличчям протягом дня, але крім цього варто ретельно продумувати весь комплекс по догляду. Вранці, перед нанесенням тонального крему, шкіру варто зволожити. Живильні засоби ви можете знайти в серії концерну. А ввечері, після зняття макіяжу, шкіра потребує відновлення, що забезпечує спеціальні засоби для нічного догляду за обличчям.

Залишити коментар