Тональний крем Живанши (Givenchy)

Тональний крем Живанши

На сьогоднішній день бренд Givenchy є одним з найпопулярніших марок по виробництву декоративної косметики. Жінки в усьому світі віддають перевагу саме цій продукції завдяки високій якості косметики і її благотворному впливу на шкіру. На сьогоднішній день, в умовах високого розвитку технологій, продукція бренду досягла ще більших висот і косметику марки можна віднести до класу «люкс».

Історія Givenchy

Свій початок популярна марка Givenchy бере в далекому 1952 році, коли вона була заснована Убером де Живанши. Талановитий дизайнер творив не тільки розкішні лінії модного одягу, але і не менш шикарну косметику. Цікавий той факт, що, за великим рахунком, у Живанши була всього лише одна муза – Одрі Хепберн. Зустрівши її в роки створення марки, вона на довгі роки стала обличчям торгової марки та ідейним натхненником її засновника.
Продукція Живанши цінується у споживачів не тільки бездоганною якістю, але і широким вибором вишуканих кольорів і відтінків, різноманіття тонів, що дозволяють створювати унікальні поєднання. Елегантний дизайн і різноманіття в оформленні показує справжню турботу бренду про своїх прихильниць.

Тональна основа Givenchy

На сьогоднішній день Живанши надає величезний вибір декоративної косметики. Кожній дівчині відомо, що основа макіяжу – це тональний крем, саме тому бренд пропонує не менш багатий вибір тональних основ для макіяжу. Однією з інноваційних новинок є основа для макіяжу PhotoPerfexionLight. Вона зручна в застосуванні – тюбик оснащений спеціальним аплікатором, що дозволяє легко наносити тон і не залишати розводів. Завдяки тональному крему Живанши ви сховаєте недоліки вашої шкіри і підкреслите її природну красу. Перевагою крему також є його стійкість – ви збережете бездоганний зовнішній вигляд протягом всього дня. Крім того, ваша шкіра буде виглядати бездоганно при будь-якому освітленні.
Якщо ви хочете добитися ефекту матової, сяючою здоров’ям шкіри, то тональний крем Givenchy Eclat Matissime створений саме для вас. Легка текстура без праці наноситься на шкіру і дозволяє добитися ефекту рівної структури шкіри і прозорого сяйва. Крім того, тональний крем не порушує роботи залоз внутрішньої секреції, надто активно поглинаючи зайві продукти роботи сальних залоз, і не порушують водного балансу шкіри обличчя. Якщо ви дбаєте про свою шкіру і прагнете виглядати бездоганно, то цей тональний крем Живанши створений саме для вас.
Косметика Givenchy дозволить створити бездоганний і актуальний в будь-якій ситуації макіяж. Крім того, ви зможете доповнити свій образ парфумом від бренду, причому цю традицію заклала відома Одрі Хепберн. Адже для неї був створений спеціальним аромат L’Interdit, яким вона із задоволенням користувалася.

Залишити коментар