Тональнийкрем Max Factor Lasting Performance. Відтінки

Тональнийкрем Max Factor

На сьогоднішній день ринок косметики пропонує величезну кількість різноманітних марок і засобів по догляду за обличчям. Чимала кількість брендів змагається між собою з метою залучити якомога більше покупців. Тому не дивно, що при виборі тонального крему виникає величезна кількість сумнівів.

Поява Max Factor

Однією з найбільш зрілих марок на ринку косметики виступає MaxFactor. Її засновник – Макс Фактор, народився в Російській імперії, і зміг створити власну унікальну лінію косметики і залишити відчутний слід в історії. У житті Макс Фактора траплялося багато невдач, втративши дружину і бізнес, у 1905 році він переїздить до Америки. Де, через 9 років робить відкриття, що змінило згодом світ. Він винайшов новий вид для гриму в кіно – у вигляді крему. З самого початку крем наносився тонким шаром на шкіру і не висихав. Це дозволяло приховати недоліки і зробити його непомітним на обличчі. Новий макіяж припав до смаку першим комікам Голлівуду, адже він залишав повну свободу мімічних м’язів. Зірки такої величини, як Чарлі Чаплін, Фатті Арбакль і Бастер Кітон негайно почали користуватися інноваційним макіяжем. Так світ побачив прототип сучасного тонального крему, який залишається актуальним у косметичці кожної дівчини і на сьогоднішній день.

Тональний крем Max Factor Perfomance

Тональний крем Max Factor Perfomance – один з найбільш популярних тональних основ, яка доступна широкому колу покупців і відрізняється демократичними цінами. Тональний крем відноситься до розряду понад стійких основ, який до того ж ретельно приховує всі недоліки шкіри. До його складу входять добавки силікону, що дозволяє зберігати рівний тон обличчя на протязі всього дня, не змазуватися і не залишати слідів на одязі. Більш того, частинки пудри, які входять в рецептуру, абсорбують на себе надлишки шкірного жиру на шкірі, матуючи її і вирівнюючи тон.
Тональний крем Max Factor Lasting Performance підходить для всіх типів шкіри, так як створений з гіпоалергенних компонентів. Для рівномірного нанесення основи на шкіру обличчя можна користуватися як спеціальною косметичною губкою – спонжем, так і кінчиками пальців.
Тональний крем Lasting Performance представлений шістьма відтінками, які варіюються від світлого до ефекту засмаги. Перший відтінок ви можете знайти за кодом 101 «fair» (світлий), далі йдуть пастельні і бежеві тони, це 102 «pastelle» (пастельний), 105 «softbeige» (м’який бежевий), 101 «ivorybeige» (відтінок слонової кістки), 106 «naturalbeige» (натуральний бежевий) і тон для засмаглої шкіри – 109 «naturalbronze» (натуральний бронзовий).

Хто користується косметикою MaxFactor

На сьогоднішній день продукцією торгової марки користуються такі вітчизняні знаменитості, як Ганна Бонд. Крім того, візажисти таких касових фільмів, як «Авіатор», «Евіта» і «Титанік» воліли використовувати продукцію даної марки при створенні гриму.
Обличчям бренду завжди ставали самі елегантні і розкішні жінки сучасності – Кармен Електра, Крісті Терлінгтон, Камілла Ратерфорд і супермодель Жізель Бюндхен. Косметика Max Factor – дозволить вам створювати чудовий макіяж, не поступаючись при цьому багатьом світовим знаменитостям.

Залишити коментар