Топ- 5 найпопулярніших косметичних брендів серед жінок

найпопулярнішы косметичны бренди

Жіноча половина населення ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом, і відповідально підходять до вибору косметики. При виборі косметичних засобів, жінки, перш за все, звертають увагу на склад, безпеку і популярність продукту. Проведемо огляд знаменитих косметичних брендів, які стали лідерами серед покупців.

Топ- 5 найпопулярніших косметичних брендів серед жінок

Найпопулярніший косметичний бренд серед жінок – Ів Роше. Французька марка недавно з’явилася на ринку і зі швидкістю світла почала набувати обертів. За вельми короткий час косметика Ів Роше встигла завоювати довіру покупців і стала номером 1.
Перевагою цього бренду є те, що до складу косметики входять тільки натуральні компоненти, які не викликають алергію і побічних дій. Косметика рослинного походження задовольнить найвибагливішу покупницю.
Косметика підходить для самої чутливої шкіри, завдяки чистому і натуральному складу. Бренд відрізняється якісною продукцією. Косметику можна придбати через магазин або через каталог. Ціни доступні.
Заслужене друге місце займає косметика компанії AVON. Як зізнаються багато жінок, косметика їх влаштовує в ціні. Дійсно, Ейвон пропонують величезний асортимент декоративної косметики та косметики по догляду за шкірою за доступними цінами. У каталозі можна знайти потрібний товар за найнижчими цінами, але чим вище ціна, тим краще якість. Зручно і те, що косметику однієї серії можна купити набором за нижчою ціною. Компанія Avon приваблює покупців постійними знижками, акціями та подарунками. Мабуть, це і є фішка даного косметичного бренду. Товар реалізується через каталог, який можна придбати у будь-якого представника.
Третє місце присуджується косметиці ORIFLAME. Каталог Оріфлейм пропонує косметику широкого асортименту, ціни середні.
Відмінна риса даного бренду – компанія працює в основному з постійними купувальницями. З моменту вступу в великий світ краси, Оріфлейм встиг завоювати любов багатьох покупців. Клієнтки зізнаються, що косметика Оріфлейм найкраща, та що тут говорити, навіть деякі професіонали користуються косметичними продуктами даного бренду. Якісну продукцію важко не помітити, а ORIFLAME твердо тримає третю позицію, регулярно оновлюючи асортимент новими ексклюзивними товарами.
Безумовно, самою якісною і дорогою маркою косметичних засобів є – Max Factor.
Косметику даного бренду регулярно рекламують, збираючи все нових клієнтів в свій «загін». Виникає питання: «Навіщо?», адже фірма і так прославилася на весь світ. Декоративна косметика широко застосовується серед актрис, моделей, візажистів. Відрізняється унікальністю і прекрасною якістю. Основа косметики – екологічно чисті продукти. Спонсором телепроекту «Топ модель по- російськи» знову-таки став цей відомий бренд.
Легендарний косметичний бренд Maybelline користуэться попитом серед заможних покупців, але іноді можуть дозволити собі хорошу і дорогу косметику і інші жінки.
Косметику даної компанії можна назвати косметикою на кожен день. Якщо звичайна косметика при регулярному використанні псує зовнішність, то Мейбелін тільки покращує стан шкіри.
Враження покупниць тільки позитивні, плюс до того ж даний косметичний бренд радує жінок регулярним додаванням новинок!

Залишити коментар