Туш для вій Фаберлік (Faberlic). Відгуки і ціни

Туш для вій Фаберлік

Всі дівчата вже давно в курсі, що туш буває різною. І мова йде не тільки про виробника або зовнішню упаковку, але і про консистенцію (яка, найчастіше, кремоподібна), і про саму щіточці, якою ми наносимо цю саму туш на наші дорогоцінні вії . Все це грає дуже навіть вагому роль у придбанні туші для вій.
Арт-директор Givenchy Ніколя Дежене, абсолютно впевнений, що туш – це найважливіший елемент в макіяжі жінки. Він приходить в здивування лише від того, як можна вийти з дому в тому ж вигляді, що й прокинувшись. Тому, туш – це той косметичний засіб, яким користується більшість дівчат щодня. Але ось дилема: коли ми йдемо в магазин за придбанням туші, ми обов’язково поставимо собі запитання: «А яка мені потрібна? Адже всі вони різні ». Саме тому, ми пропонуємо вам познайомиться ближче з тушшю для вій від бренду Faberlic (Фаберлік).

Я впізнаю її серед тисячі

Якщо ви шукаєте суперводостійку туш, тоді Faberlic ARCHITECT waterpro of Мascara створена для вас. По-перше, ціна її 60 грн, а щіточка – «пухнаста», яка відмінно розділяє вії і підкручує їх. По-друге, на віях ця туш лежить дуже м’яко і не обважнює їх. І по-третє, туш ARCHITECT відмінно подовжує вії, поділяє їх і додає об’єм.


Якщо ж ви любителька великих «волохатих» щіточок
, тоді туш «I love Mascara» від Faberlic для вас. При такому габариті щіточки, вона досить таки зручна: добре фарбує і розділяє вії. При цьому туш абсолютно не сиплеться, не тече і має відмінну консистенцію. А ціна її – 50 грн.

Маєте проблемні вії? До ваших послуг туш, яка відновлює війки Faberlic Secret AstraVolume. Що про неї говорять дівчата? А говорять вони те, що саме завдяки цій туші їх вії абсолютно прийшли в норму, більш того, навіть виросли трішки. Кісточка зручна, так, що одним помахом підфарбовує всі вії. Ця туш відмінно живить і зміцнює ваші вії.

Лідером бренду Faberlic стала туш, що має назву «Грайливий погляд». Абсолютно всі, хто нею користувався бодай раз – просто в захваті. Одна з дівчат іронічно пожартувала, що з цією тушшю особливою ​​Мальвіною бути не треба. Вона все зробить за вас. Звичайно, при першому погляді на пензлик, можна просто здиватися, як така «малюточка» може підфарбувати всі вії. Але, не тут то було. Туш «Грайливий погляд» повністю розправить ваші вії, при цьому дивовижно розділить їх, а за рахунок відмінної консистенції – додасть їм об’єм. А вартість її – всього 45 грн.

Залишити коментар