Туш для вій Maybelline New York. Відгуки і ціни

Туш для вій Maybelline New York

Що ви знаєте про свої вії? Наприклад, чи відомо вам, що на верхній повіці вони ростуть в 2-4 ряду і досягають приблизно від 8 до 12 мм, а на нижній вони розташовуться в 1-2 ряди і їх довжина становить 6-8 мм. А чи знаєте ви, що тривалість життя війки всього лише півроку? Як би там не було, всі ми хочемо стати володарками дивовижних війок. І в цьому нам допомагають всілякі туші для вій.

Куди веде історія?

Саме туші для вій від Maybelline New York (Мейбелін Нью-Йорк) стали першим продуктом цієї фірми. Сама ж історія бренду почалася ще в 1913 році, коли засновник компанії Томас Вільямс змішав вугільний пил і вазелін. А вже в 1925 році, компанія Maybelline New York була офіційно зареєстрована і стала певним сімейним бізнесом. Не дивлячись на свій винахід ще в далекому 1913 році, перша партія туші для вій від бренду Мейбелін Нью-Йорк вийшла тільки через п’ять років. І називалася вона Cake Mascara. У ті роки ця туш для вій мала шалений успіх у жінок. Пізніше, вже в 60-х роках, побачила світ приголомшлива рідка туш Maybelline Ultra Lash, яка стала просто подарунком для всіх дівчат. Адже саме вона була розроблена за унікальною водостійкою формулою, та ще й в комплект входила спеціальна щіточка-аплікатор. У 1967 році Томас Вільямс продав свою компанію, але виробництво косметичних засобів тривало. І ось вже в 1971 році, під ім’ям Maybelline виходить ще одна туш, якою досі користуються багато американських жінок. А ім’я їй – Great Lash. Однією із знаменних дат в розвитку компанії, став 1996 рік, коли фірма L’Oreal викупила Maybelline. Тоді ж побачила світ косметична лінія Express, до складу якої також входила і туш для вій. І ось уже рівно 10 років тому, компанія Maybelline є першою в світовому списку косметичних компаній. У 2004 році, бренд Maybelline стає Maybelline New York. І це можна вважати новою ерою розвитку компанії.

Що таке Maybelline New York сьогодні?

Сучасні дівчата, особливо відмічають туш для вій Maybelline New York “The One by One Mascara from Volum ‘Express”. Вона не тільки надає шикарний об’єм віям, але відмінно розділяє їх, не залишаючи ніяких грудочок, при цьому має відмінну щіточку, і, що не менш важливо для всіх дівчат, абсолютно не викликає алергічних реакцій. Але ось тушшю Great Lash, здається, задоволені лише американські дівчини. Адже наші панянки знайшли в ній безліч мінусів: осипається, тече, незручний пензлик. Що ж, будемо користуватися перевіреними засобами від Maybelline New York.
Ціни на ці туші для вій – досить прийнятні: від 230 руб в Росії і 47 грн в Україні. А що таке ці гроші для приголомшливих вій? Зовсім нічого. Maybelline New York – це суцільна турбота про ваші вії.

Залишити коментар