Українська косметика, яка заслуговує уваги

Українська косметика

У наш час косметичний ринок пропонує величезну кількість засобів, які призначені для догляду за собою. Ці засоби належать самим різних цінових категоріям. Проте, найкраще – це не завжди дороге. Для того, щоб виглядати прекрасно, не обов’язково витрачати багато грошей.

Вітчизняна косметика і та, яка вироблена в країнах ближнього зарубіжжя, коштує недорого, але за якістю не поступається імпортним косметичним засобам. Наприклад, в українській косметиці є багато самих справжніх “діамантів”, потрібно просто вміти їх розгледіти. У нашій статті ми докладніше розглянемо продукцію українських компаній.

Першою на замітку буде взята продукція компанії «Ельфа». Серед неї особливо виділяються бренди Fresh Juice і « Зелена аптека». Засоби, вироблені цими марками, ідеально підійдуть дівчатам, для яких важлива відповідність ціни і якості. З продукції «Зеленої аптеки» особливо багато позитивних відгуків отримують лікувальні бальзами і шампуні, дезодоранти для ніг і креми для рук. Крім того, уваги заслуговують масла для прийняття душу і ванни.

У число переваг гелів для душу Fresh Juice входить мила упаковка і вельми приваблива ціна. Гелі доглядають за шкірою і очищають її не гірше, ніж це роблять надзвичайно дорогі засоби. Крім того, в число продукції компанії входять бусинки для ванни. Одна назва інтригує, чи не так?

Інша українська косметична компанія, «Ароматика», виробляє ефірні масла і квіткові води. Ефірні олії можна застосовувати для ароматерапії, додаючи їх у ванну, а квіткову воду добре розпорошувати на обличчя в задушливому приміщенні. Засоби, вироблені цією компанією, неодмінно захочеться придбати знову.

Компанія M.A.G. базується в Нововолинську. Вона виробляє лаки для нігтів, які коштують удвічі менше, ніж люксові, але нічим не гірше їх за якістю. Якщо продовжити тему манікюру, то варті уваги і змивки для лаку від Salon Professional.

Марка «Біокон» з Донецька виробляє чудові сонцезахисні засоби. Продукцію цієї компанії можна відразу впізнати за яскравою, помаранчевою упаковкою. Біоконівські бальзами для губ також сподобаються любителькам догляду за собою.

Залишити коментар