Яка подовжуюча туш хороша? Відгуки та поради. Марки і ціни

подовжуюча туш

Більш, ніж 50 відсотків усіх дівчат сьогодні вибирають подовжуючу туш для вій. І це не з проста. Адже всі вони хочуть мати чарівний і сексуальний погляд. Очима можна сказати багато чого. Часом, навіть більше, ніж словами.
За своїм складом, ця туш практично нічим не відрізняється від інших. Тут все та ж вода, сажа, мило, смоли, барвники і поживні речовини. Єдине, що стає додатковим компонентом в подовжуючих тушах – це спеціальні волокна шовку, нейлону. Багато візажистів рекомендують накладати туш у два шари з інтервалом в 2 хвилини. Головне: не перестарайтеся.

Кращі з кращих

Яка ж подовжуюча туш краще всього? На різних форумах, багато дівчат залишають позитивні відгуки про Maybeleene Volum Express. І це не спроста. Ця туш дає і об’єм, і довжину, і стійкість. Більш того, вона наноситися дуже акуратно, і при цьому не залишає грудочок на віях, що теж не мало важливо. Ціна їй -65 гривні. І красиво, і доступно.
Наступна туш, яку полюбили дівчата – Mary Kay. Відмінно фарбується, добре тримається і не розмазується. Також дівчата звернули особливу увагу і на те, що ця туш володіє насиченим чорним кольором, що зустрічається доволі таки рідко. Її вартість – 120 гривнів.
Третя у списку у нас туш від Loreal. Насамперед, у цій туші дуже зручна щіточка, завдяки якій всі вії дивовижно розділяються одна від одної. Також туш дуже економічна, що не мало важливо для нас, дівчат. Але, є в цієї туші недолік: вона не додає об’єм. Тому, така туш підходить лише тим, у кого вії, самі по собі, густі, але не довгі. Ціна її близько 100 гривні.
Четверту позицію займає бренд Lancome. У лінії цього бренду начислюється 4 різних подовжуючи туші. Але всі вони, безсумнівно, гарні по своєму. Це подовжуюча моделююча туш Flextencils (ціна – 200 гривнів.), Подовжуюча туш L’Extrem (400 грн.), Водостійка подовжуюча моделююча туш Flextencils (260 грн.) Та подовжуюча туш Definicils (400 грн.). Кожна з них є гіпоалергенна, а також відмінно підходить дівчатам з контактними лінзами (за винятком водостійкої туші). Всі вони володіють насиченим кольором і хорошою текстурою.
П’ятірку кращих подовжуючих тушей завершує туш від Yves Saint Laurent (Ів Сент Лоран). Її використовують багато дівчат тому, що вона шикарно додає об’єм віям, а також не залишає грудочок. Але її недолік в тому, що вона швидко закінчується. Ціна її за 240 гривнів.
У список кращих подовжуючих тушею для вій входять також такі бренди, як Max Factor, Faberlic, Oriflame, Christian Dior і Bourjois (Буржуа).

Красиві вії – реальніше не буває

Ви завжди мати довгі вії, але боялися купувати якісь туші лише тому, що не знали про них нічого? Сподіваємося, ця стаття стала для вас корисною. Тепер довгі вії – це не мрія, а реальність. Але ціна цієї реальності дуже різна. Придивіться до всіх туш, виберіть щось одне – і вперед до красивих вій.

Залишити коментар