Болгарія. Золоті піски

Болгарія. Золоті піски

Біля міста Варна, яке знаходиться в північній частині Болгарії, розташований відомий курорт, який називається Золоті Піски. Курорт розташований на пляжах Чорного моря, в зоні, яка вважається заповідною. На території курорту є парк, який визнаний унікальним. У ньому росте дуже багато видів самих різних дерев. Це унікальне місце з прекрасною екологією кілька разів зазначалося ЮНЕСКО.

Назву курорт отримав завдяки піску, який тут настільки невеликий, що в сонячну погоду він подібний золоту. Багата флора не тільки надає курорту незрівнянно красивий вигляд, але і прекрасно очищає повітря. Крім цього, вас вразить чистота морського дна, яке в цьому місці ідеально для купання і абсолютно безпечне для відпочиваючих будь-якого віку. Для дітей же ідеальним місцем купання будуть невеликі заливчики, де фактично немає хвиль. Висока температура, характерна для цих широт тут не відчувається тому тут панує особливий мікроклімат.

Основним же транспортом на курорті є екологічно нешкідливі вагончики, які чіпляють до локомотива, працюючого від сонячних батарей. Поширений і інший екологічно чистий транспорт – велосипеди, іноді зустрічаються і велорикші.

Цей курорт відносять до числа бальнеологічних. Саме тому сюди приїжджають широкі верстви туристів, які прагнуть відновити своє здоров’я. Тут можна побачити людей з усіх куточків землі. Одним з найпоширеніших видів лікування тут є мінеральні води, а так само особливі сірчисті ванни. Часто тут практикується лікування парафіном, ароматерапія і фітотерапія, різного роду лікувальні масажі та ЛФК. Курорт славиться якістю підготовки медичних працівників, які завжди допоможуть підібрати вам програму лікування, враховуючи ваші індивідуальні особливості.

Курорт вас не засмутить і кількістю готелів, серед яких ви зможете вибрати відповідний вашому смаку. Тут є готелі з різними цінами, починаючи від пансіонатів з прийнятними цінами, і закінчуючи дорогими готелями високого класу. Однак, незалежно від того, який готельний комплекс ви оберете для себе, скрізь вас зустріне чуйний персонал.

Звичайно ж, на курорті вашій увазі пропонується величезна кількість ресторанів, кафе, барів. Курорт славиться великою кількістю кухонь – ви зможете спробувати як національну, так і європейську, і навіть східну кухні. Для людей, які не вживають тваринну їжу, є особливі заклади, в яких є широкий вибір рослинної їжі. Вночі на курорті діє велика кількість нічних клубів, казино, дискотек. Кожен турист знайде тут розвагу на свій смак.

Велика увага приділяється дозвіллю дітей. На курорті є велике число спортивних майданчиків, атракціонів, маленьких дитячих басейнів, а також ігрових майданчиків. Крім перерахованого вище, на курорті є великий штат висококваліфікованих нянь, які зможуть розважити дитину, якщо його батькам потрібно залишити її на деякий час.

На закінчення можна відзначити, що на курорті побудований прекрасний аквапарк, який називається «Акваполіс». Цей комплекс є одним з найбільших і найкрасивіших водних парків у Східній Європі.

Золоті піски – це курорт, що пропонує комплексне обслуговування. Тут ви зможете пройти лікувальні курси, а також відпочити так, як ви захочете, оскільки тут є розваги на абсолютно різний смак. У результаті кожен турист знайде для себе щось цікаве. Навіть любителі екстремального відпочинку не залишаться незадоволеними – спеціально для них на курорті передбачені стрибки з парашутом, дайвінг, водні лижі і польоти на дельтаплані.

Залишити коментар