Домініка

Домініка

Тільки в цій країні можна побачити пляжі, пісок яких має сірий або чорний відтінок. Прекрасні попелясті добрива, якими збагатив країну вулкан, послужили сприятливим грунтом для різноманітних квітів і рослин. Цю країну так і називають – острів природи Карибів. Мова йде про Домініку.

Домініка на карті

Знайти на карті Домініку можна в Атлантичному океані. Його води омивають її зі сходу, а Карибське море – із заходу. Розташована Домініка на однойменному острові вулканічного походження серед Малих Антильських островів. Старовинні споруди, дерев’яні будиночки і нові будівлі – таке незвичайне поєднання Ви побачите в столиці країни – м. Розо. Офіційною вважається англійська мова. Але більш популярний серед населення мова патуа – змішані французькі слова з креольською. В активному ужитку і американські долари, і східно-карибські долари.

Країна вічного літа

Це країна вічного літа. Тропічний клімат з характерною високою температурою, пом’якшують вологі пасатні вітри. Починаючи з листопада і до березня, туристів чекає відмінна літня погода. Так що кращого місця взимку позасмагати Ви не знайдете. На острові є згаслі вулкани, мінеральні та сірчані джерела, «що нуртують» озера. Багато річок з водоспадами, тропічні ліси, якими вкриті схили гір, багаті ліанами, пальмовими гаями, заростями бамбука і екзотичними тваринами. На острові мешкає багато птахів, серед них амазонські папуги.

Історія країни

Перші поселенці острова – індіанці араваки і кариби. Майже одне століття після відкриття Домініки Колумбом в 1493 році, вони не підпускали до острова іноземців: французів, іспанців і англійців. Останні були дуже жорстокими з місцевим населенням. Скуповували одночасно з англійцями землі у карибів і французи. Це стало приводом для політичної боротьби за острів. Після укладення Паризького миру Домініка перейшла до Великобританії. На початку листопада 1978 Домініка здобула незалежність.

Все, що потрібно туристу

Чудовий клімат країни з постійно високою температурою близько 27 ° С, сприяє розвитку туризму. Відпочиваючі можуть відвідати католицький собор 18 століття в Розо. На півдні острова розташований національний парк Морн-Труа-Пітон. Він зберіг не займану природу тропічних лісів з його тваринним світом. Саме в Домініці туристів чекають «кипляче» Бойлінг-Лейк і «смарагдове» озеро Емералд-Пул. Відмінні ділянки для пірнання з аквалангом, відкриють буйний підводний світ. Знаменитий водоспад Трафалгар-Фоллс, місце, де впадає у водойму два гарячих джерела – все для туристів Домініки. Понад 200 річок, більшість яких стікають до узбережжя, утворюють незабутні краєвиди для туристів-фотолюбителів. «Територія Каріба» – це село, де досі проживають індіанці. Ось таким відкривається острів, названий Колумбом «Неділя», що в перекладі означає Домініка.

Залишити коментар