Греція

Хто не мріяв відвідати країну, яка настільки багата пам’ятниками архітектури? В якій винайшли і вперше провели Олімпійські ігри? Цією дивовижною країною є Греція.

Місцезнаходження

Грецька держава розташовується в південно-східній частині Європи на півдні Балканського півострова. Греція омивається водами трьох морів: Егейського, Іонічного і Середземного.

Столицею Греції є величне місто Афіни, що з’явилося ще в XVI столітті до різдва Христового.

Національною валютою Греції з 2001 року є євро – грошова одиниця, що об’єднують всі країни, що входять до складу європейського союзу держав. До євро головною державною валютою Греції була драхма.

Національною мовою Греції є новогрецька мова, що виникла на основі свого попередника – давньогрецької мови.

Природа і клімат Греції

Територія Греції розташовується в зоні субтропічного середземноморського клімату. У зв’язку з цим типом клімату літо в Греції посушливе і жарке, а зима досить м’яка, але з великою кількістю опадів.

Греція – країна з разючою різноманітною флорою (близько 5 тисяч видів рослин), деякі з яких є ендемічними представниками рослинного світу. Фауна Греції набагато бідніша флори. Багато тварин знаходяться під загрозою вимирання, тому вони занесені до Червоної книги і поміщені в заповідники і національні парки.

Історія Гриця

Греція зародилася ще 3000 років тому. Грецька цивілізація довгий час вважалася найбільш розвиненою і могутньою цивілізацією в Європі. У 776 році до н.е. в Греції були проведені перші у світовій історії олімпійські ігри. Греція активно розвивалася в різних сферах: науці, медицині, архітектурі, мистецтвах і т.д. аж до 400-х років до н.е. У 146 році до Різдва Христова Римська імперія приєднала до себе територію Греції. У першій третині V століття н.е. офіційною релігією Греції стало християнство. З 1453 по 1821 рік Грецька держава страждала від турецького ярма, від якого позбулося в 1829 році завдяки допомозі Російської імперії.

Пам’ятки Греції

Безумовно, самої знаменитої і популярної серед туристів пам’яткою Греції є архітектурний ансамбль Акрополь, головною «зіркою» якого є храм Парфенон, що став символом архітектурної вишуканості Греції. Ще однією відомою пам’яткою є Дельфи – місце, де в давнину жерці Аполлона могли розповісти про свої видіння. Справжнім символом Стародавньої Греції є місто Олімпія, де за традицією кожні 4 роки проводилися знамениті Олімпійські ігри. Одним з найбільш грандіозних і масштабних споруд Мінойської епохи є Кносский палац, що став не тільки найбільшим палацом своєї епохи, а й першим замком-лабіринтом Греції.

Туристи, які приїхали в Грецію на відпочинок, зможуть відвідати незліченну кількість пам’яток, що вражають своєю красою і грандіозністю, але й відвідати заповідники та національні парки країни, щоб побачити тварин, що відносяться до вимираючих видів.

Пошить вам красивую одежду, новогодний костюм или рабочую форму сможет ателье в Днепропетровске, которое ценит каждого клиента и делает все быстро, качественно и по доступным ценам.

Залишити коментар