Гваделупа

Гваделупа

Для того, щоб побувати на карнавалі, не обов’язково їхати в Бразилію. Не менш барвисту подію Ви зустрінете на острові в Карибському морі. Цілих сім днів перед Великим постом жителі цієї країни беруть участь у костюмованому шоу, всіляких танцювальних конкурсах і березневої регаті. Все це відбувається в Гваделупі.

Гваделупа в Карибському морі

Нескладно знайти дану країну на карті. Вона розташувалася на двох великих островах Гранд-Тер і Бас-Тер, обриси яких нагадують розправленого крильми зеленого метелика. Гваделупа знаходиться в Карибському морі і омивається водами Атлантичного океану. Столиця – містечко зі старовинною французькою архітектурою Бас-Тер. Офіційна мова – французька, але багато людей розуміють і англійську. У магазинах можна розраховуватися офіційною валютою – євро, а також американськими доларами.

Тепле море і не спекотна погода

 У Гваделупі завжди тепле море, температура води не нижче 25 ° C. Середня температура повітря +26 ° C. Для туристів найкращий час для поїздки – січень – травень. В цей час повітря вологе, погода спекотна. В інші місяці настає сезон дощів і ураганів. Річкові долини дикого острова гармонійно поєднуються з морським узбережжям. Тут можна зустріти черепах, які пересуваються по суші і різних ящірок. У тропічних лісах живуть єноти, в заростях бананових гаїв грають мавпи. Зустрічається на острові і болотиста місцевість.

Назва острова

Першими жителями Гваделупи були індіанці араваки. Вони розвинули землеробство і рибальство на острові. Вперше острів отримав назву Карукера від Карибів, які відвоювали його у індійців. Христофор Колумб перейменував його на острів Санти-Марії Гваделупської. Скорочено – Гваделупа. З 17 століття острів привернув увагу французів. Під командуванням кардинала Решелье вони знищили місцеве населення і завезли негрів-рабів на плантації тростини. Статус «заморського департаменту Франції» Гваделупа отримала в 1946 році.

Ідеальне місце відпочинку

Гваделупа ідеальна для активного відпочинку. Особливо буде цікава любителям підводної риболовлі, серфінгу, каноїнг, яхтингу. Прогулянки банановими заростями, катання на катері, кінні та велосипедні екскурсії Національним парком – це далеко не все, що можуть собі знайти любителі розміреного відпочинку. Довжина парку 350 км і він є природним заповідником ЮНЕСКО. Тим, хто планує свій медовий місяць на Гваделупі, обов’язково потрібно відвідати гірське озеро Етан-Л “Ас-де-Пік, яке утворилося в кратері вулкана Суфриєр. Гваделупа складається з 8 островів. Туристів цікавлять найбільші – Бас-Тер і Грнад-Тер. На гористому острові Бас-Тер багато річок і озер, вулкан Суфриер (майже 1500 м) – найвища точка Малих островів. Саме в Гранд-Тере виробляють відомий ром з цукрового очерету, якого на острові цілі плантації. Гваделупа – ідеальне місце для відпочинку.

Залишити коментар