Індія

Мабуть, найрелігійнішою державою у світі є Індія – дивовижна та загадкова країна. Кожна людина, приїжджаючи туди, може відкрити для себе щось нове і унікальне. Але, перед тим як відправитися туди, потрібно дізнатися більше про цю дивну країну.

 Основні дані про Індію

Індія знаходиться на півдні Азії. Півострів, на якому розташовується Індія, на південь звужується і впадає в Індійський океан. Східне узбережжя Індії омивається Аравійським морем, а західне – Бенгальською затокою. Столицею Індії є мегаполіс Делі, а національною валютою Індії – індійська рупія. Офіційними державними мовами Індії визнали англійську мову та хінді, так як місцеве населення говорить на хінді. А, через величезний наплив туристів, англійська також є державною мовою.

Природні умови Індії

В Індії круглий рік дуже тепла погода. Температура повітря коливається від 20˚ до 35˚ С. Середня температура повітря становить приблизно 26 ˚ С.

У зв’язку з настільки м’яким кліматом, в Індії дуже різноманітний світ тварин і рослин. Флора і фауна Індії воістину унікальні, адже більшість рослин і тварин є ендеміками. У цій країні живуть понад 350 видів тварин, приблизно 1200 різновидів птахів і близько 20000 комах. Мабуть, найяскравішими представниками тваринного світу Індії є індійський слон і бенгальський тигр.

Історія Індії

У Індії дуже багата і цікава історія. Історики поділяють її на кілька етапів: Неоліт, Бронзовий вік, Ведійський період, Післяведійский період, Буддійський період і Класичний період. За часів неоліту Індія, як згуртована держава, ще не існувала. Розрізнені племена тільки почали знаходити причини, такі, як загальне землеробство, скотарство і різні промисли, для того, щоб об’єднатися і перейти на наступний історичний етап. Протягом решти періодів Індія активно розвивалася в сфері культури, релігії і торгівлі. Європейці завжди цікавилися Індією. Саме тому Індія так багато разів ставала колонією різних європейських країн.

Пам’ятки Індії

Індія – величезна країна, яка багата неймовірною кількістю пам’яток. Найбільшими туристичними центрами Індії вважаються Гоа, Делі, Панаджі, Агра, Бомбей і Джайпур. Кожен з цих центрів відомий своїми визначними пам’ятками.

Наприклад, в Гоа туристам буде цікаво відвідати Nine club і Juice center. Там вони зможуть весело провести час і познайомитися з цікавими людьми.

До головних визначних пам’яток Делі можна віднести Врата Індії, Ред Форт, храм Лотоса, гробницю Хумаюна, мечеть Джама Масджид та багато інших.

Головна визначна пам’ятка Агри, по праву, вважається Тадж Махал, будівництво якого пов’язують з красивою легендою про кохання. Гробниця вражає уяву туристів своїми розмірами та неповторною атмосферою.

Безумовно, Індія – дивовижна країна, в якій кожна людина може відкрити себе з нової сторони, збагатитися духовно і просто насолодитися всеосяжною атмосферою релігійності.

Залишити коментар