Мальдіви

Post image for Мальдіви

Мальдіви – один із самих райських архіпелагів на Землі. Кожна людина, побувавши там, неодмінно побажає повернутися туди знову. І ось чому.

Місцезнаходження

Мальдіви – це держава-архіпелаг, що складається з 1192 маленьких островів, розташованих в Індійському океані. Мальдівські острови розташовані на 700 км на південний захід від острова Шрі-Ланка.

Столицею Мальдівських островів є місто Мале, яке вважається найменшою за розміром столицею на Землі.

Національною валютою держави Мальдіви є мальдівська руфія, а більш дрібною монетою – ларі, яка дорівнює 0,01 руфії.

Мальдівські острови розташовуються в западноазіатскім часовому поясі, тому різниці з московським часом немає.

Офіційною мовою країни є діверхі, що походить від арабської мови. Однак освічені громадяни країни вільно говорять як на діверхі, так і арабською та англійською мовами.

Природа і клімат Мальдівських островів

На території Мальдівських островів встановився субекваторіальний мусонний клімат. У зв’язку з цим, на Мальдівах круглий рік тепло, температура повітря в середньому становить 24 -30 С. Температура води також досить висока: 24 -27 С весь рік. Але, у зв’язку з таким спекотним кліматом, Мальдіви схильні до посух, адже там немає стабільних прісноводних джерел.

Наземна флора і фауна Мальдівських островів не така різноманітна. Типовими і найбільш поширеними представниками рослинного світу є кокосова пальма і бананове дерево, а тварини – літаюча лисиця і летюча миша. Зате підводний світ просто вражає своєю різноманітністю! Безліч видів риб, від зовсім маленьких і до досить великих китоподібних, морські зірки, поліпи, корали – всі вони справляють незабутнє враження!

Історія Мальдівських островів

Мальдівські острови ще 2 тисячі років тому заселили дравіди – жителі сучасної Індії і Шрі-Ланки. Саме від них і сталося корінне населення сучасних Мальдів. У XII столітті в країні відбувається зміна державної релігії: буддизм поступається місце ісламу. З XVI століття Мальдівські острови не одноразово намагалися захопити європейські держави. У 1558 році на територію держави вторглися португальці, але були вигнані вже через 15 років. У 1887 році Великобританія взяла Мальдіви під свій контроль. По суті, острови стали черговою британською колонією. Лише в 1965 році британський уряд надав Мальдівським островам незалежність.

Пам’ятки і розваги Мальдів

Головною сферою діяльності на Мальдівських островах є міжнародний туризм, тому культурних та історичних пам’яток у державі практично немає. До них можна віднести лише пам’ятки столиці країни – міста Мале, такі, як Національний музей, настільки популярний серед туристів, мечеть Страсної П’ятниці, Сінгапурський базар і Президентський палац. Але, все ж, найцікавішими і прекрасними місцями в країні є численні коралові рифи, які вражають видовою різноманітністю підводних жителів. Найбільшими атолами є Арі, Північний і Південний Мале атоли, Адду, атол Лавіяні, Дхаалу, МІМу і атол Баа.

Туристи, що приїхали на Мальдіви, зможуть не тільки насолодитися відокремленим відпочинком, прекрасними піщаними пляжами і чудовим океаном, але і зайнятися дайвінгом, на власні очі побачивши нескінченну красу підводного світу.

Удивительным и оригинальным подарком для друзей и близких станет печенье судьбы. Печенье судьбы – это печенье с предсказаниями, которое порадует окружающих и надолго поднимет хорошее настроение.

Залишити коментар