Нікарагуа

Нікарагуа

Вірите ви в те чи ні, що, якщо жінку кинути в діючий вулкан, то він припинить своє виверження? А ось жителі Нікарагуа свято вірили в це.

Найбільша держава Центральної Америки

Знайти на карті дану державу не складе труднощів. Це найбільша держава Центральної Америки. Зі сходу омивається Карибським морем, а західне узбережжя – Тихим океаном. Країна знаменита тим, що тут знаходяться діючі вулкани. Саме вулкан став причиною того, що в столиці Манагуа майже не залишилося архітектурних пам’яток. Офіційна мова – іспанська. Але як у більшості країн Центральної Америки, багато говорять на діалекті. Діючі гроші – золота кордоба.

Клімат країни

Улюблена пора туристів – з грудня по квітень. Денна температура в сухий і дощовий період коливається від 23 +32 ° C. Температура в горах завжди нижча. Особливо чутливі перепади температур дня і ночі. Багато дощів, а іноді бувають і урагани. У Нікарагуа поєднуються гірський і рівнинний ландшафти. Виділяють гірську область, Москітовий берег, низовина з озером Нікарагуа і вулканічну, саму небезпечну зону. У лісах водяться пантери, оцелоти, олені борсуки, пуми. На низовині зустрічаються мурахоїди, мавпи. З птахів представлені фазани, тукани, папуги.

Історія Нікарагуа

Першовідкривачем країни був Христофор Колумб. З 1552 року почалося завоювання країни іспанцями. Вони уклали договір з вождем племені Нікарао, так країна одержала свою назву. Пізніше іноземці почали привозити негрів з Африки, а разом з ними і хвороби, від яких помирали місцеві жителі. Майже 300 років Нікарагуа була в підпорядкуванні Іспанії. Тільки східну частину країни завоювали англійські пірати. Вони контролювали територію до 19 століття. У 1821 році, після національно-визвольної війни, Нікарагуа здобула незалежність.

Дивовижні пам’ятки історії

У столиці Нікарагуа є дивовижна пам’ятка історії – сліди Акаупінкі. Вдалося зберегти застиглу лаву зі слідами втікаючих людей і тварин під час виверження вулкана. Пам’ятці вже 10 тис. років. У національному парку Волкан-Масая знаходиться діючий однойменний вулкан. Нікого не залишить байдужим озеро на кратері вулкана Лагуна-де-Хіло. У центральному районі країни можна відвідати озеро, в яке стікають води 40 річок і живуть, здавалося б, несумісні підводні мешканці: акула-бик, крокодили, меч риби і прісноводний тарпон. Це озеро називають «солодким морем» – Лаго-де-Нікарагуа. Численні діючі небезпечні вулкани привертають увагу любителів полоскотати свої нерви. Особливо популярні вулкани Масая і вулкани на острові Ометепе. І ще багато інших визначних пам’яток Нікарагуа приваблюють туристів з усього світу.

Залишити коментар